Dėl geriausio darbo bus balsuojama rugsėjį (6)

Šiuo metu intensyviai vyksta ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” sukurtų vaizdo klipų montavimas. Šių klipų peržiūrą ir vertinimą planuojame rugsėjo pradžioje.

Moksleiviams įteikti ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” diplomai (4)

Paskutinę dieną moksleivių laukė iškilmingi pietūs ir ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” diplomų įteikimas. ,,Buvo šaunu. Susiradau naujų draugų. Puikiai praleidau laiką ir gavau labai daug žinių”, – pasakojo Greta Lukoševičiūtė iš Veisėjų gimnazijos.

Moksleiviai filmavo „Ekonomika.lt“ vaizdo klipą video (3)

Sekmadienis moksleiviai susitiko su filmavimo komanda, kuriai pristatė savo sukurtų ,,Ekonomika.lt” vaizdo klipų idėjas, scenarijus ir net išpaišytas kadruotes bei popiet juos pradėjo filmuoti.

Moksleiviai filmavo „Ekonomika.lt“ vaizdo klipą (4)

Sekmadienis moksleiviams prasidėjo labai anksti. Po pusryčių, moksleiviai susitiko su filmavimo komanda, kuriai pristatė savo sukurtų ,,Ekonomika.lt” vaizdo klipų idėjas, scenarijus ir net išpaišytas kadruotes.

Išvyka į Panevėžį (9)

Šeštadienis buvo pilnas staigmenų. Moksleiviai nuvyko į Panevėžį ir, tik atvykus į prekybos centrą ,,Babilonas”, moksleiviams buvo pristatyta darbotvarkė.

Paskaitos apie NT ir derybas video (3)

Penktadienį moksleiviai klausėsi prabangaus nekilnojamojo turto ekspertės Sonatos Urbelienės paskaitos apie NT ir VU TVM dėstytojo Dariaus Rupšlauskio paskaitos apie derybas.

Moksleiviai mokėsi derėtis ir susipažino su NT

Penktadienis moksleviams prasidėjo nuo paskaitos apie nekilnojamąjį turtą. Paskaitą skaitė prabangaus nekilnojamojo turto ekspertė Sonata Urbelienė.

Paskaitos apie saldainius ir žiniasklaidą video (1)

Europos jaunimo verslo mokyklos dalyviai klausė Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ direktoriaus Algirdo Gluodo paskaitos apie šokolado pramonę ir saldainių fabriką, o popiet jie susitiko su „Ekonomika.lt“ žurnalistu Martynu Pasiliausku.

Puslapiai: