Visi komentarai
Dallas, 2014-02-11 10:24

Pamirsau pamineti ,kad Lietuveje kiek zinau keliu mokestis yra iskaiciuotas I kuro kaina tad uz kelius tiek Andlijoj tiek Lietuvje yra mokama tik skirtingu budu.

Dallas, 2014-02-11 10:21

Pats gyvenu Anglijoje ir cia nera jokio mokescio uz masina. Yra metinis keliu mokestis ir privalomas civilinis draudimas. Nei vienas nei kitas nera pigus, bet netgi naujo modelio miesto masinos yra atleistos nou keliu mokescio. Paliginkit kuro kainas esancias Anglijoj ir Lietuvoje. Jeigu zmones moketu kaip Anglijoj po ~ 1.30 LT uz litra kuro tai gal ir galetumet rinkti kazkoki mkesti bet kai zmones moka 4- 5 kartus daugiau tai apie tai apie kazkoki papildoma mokesti negali buti net kalbu ATSIPEIKEKIT. Zmones neuzdirba kaip Anglijoj. Gal geriau PARLAMENTO ir visos kitos AUKSTOS valdzios atliginimus sumazinam pirma ir tada atsiras pinigu biudzete iki valios . O kai zmones prades geriau uzdirbineti tai ir lauzu kiemuose maziau bus ,nemanau kad kazkas turi malonumo vazineti su sena surudijusia masima ,kai nezinai kada bevaziuojant gali subireti. Pats vairuoju 8 metu senumo masina ir jeigu ateiti turesiu galimybe isigyti nauja masina is salono tai taip padarysiu. Tik skirtumas tas kad masina kurios noriu Anglijoj kainuoja 11500 svaru o lietuvoje tokia masina kainuotu apie 46000 litu tai kas turi daugiau sansu isigyti nauja masina ? Dekui jeigu suprnatat ka noriu pasakyti.

as, 2014-02-11 08:18

Aš už, gal kiemuose mažiau luženų liktų..

hmm, 2014-02-11 06:56

Jei tik šios lešos būtų skirtos nuoširdžiam kelių tvarkymui ir nebereiktų važiuojant kratytis, tai būčiau visom keturiom už tokį mokestį. Ir vairuot būtų malonu ir mašinos per duobes nelaužytum, super tiesiog. Bet gi čia lietuva, čia lietus lyja, visi pinigai nueitų velnias žino kur ir kas jais ką nuveiktų, abejoju ar realių darbų pamatytume surinkus pinigus.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*