Visi komentarai
Ezys, 2011-03-09 01:48

Grybų sąrašas. Argumentų jokių. Skaičių kratinys. Mane irgi galima priskaičiuos prie milijonierių jei sudėsim visus mano gimines atsekant iki 5 kartos. Su šitokiais skiedalais bet kurį žmogų galima patogiu metu padaryt milijonierium, milijardierium, turinčiu sąsajas su chegevara, obama bei tamilų tigrais vienu metu.

siulau, 2011-03-08 17:09

straisnio autoriams turta skliausteliuose rodyti ir doleriais pagal tarptautini standarta - butu ispudingiau

bla, 2011-03-08 16:54

Eugenijai Grižibauskienei turėtų būti vėl gėda, nes straipsnyje milijonas faktinių klaidų. nuo kada kažkokia Lionė yra Linas Agro Group akcininkė? O kodėl į sąrašą traukiami mirę žmonės? Gal dar tegu Eugenija pasidalina savo ekonominėmis žiniomis ir papasakoja, kokiu metodu įvertino UAB'ų akcijas ir kaip apskritai sužino, kokie žmonės kokį turtą valdo. Suprantu, kad svetimus pinigus skaičiuoti visada yra įdomu, bet kai akivaizdžiai moteriškė skleidžia melagingus faktus - jau per daug net ir laikraštukui ružavais puslapiais.

idomu, 2011-03-08 09:45

kur UAB akcininkes viskas aisku... o dalele yra buvusiu seimo nariu, is straipsnio galima manyt kad seime milijonus susikrove ir sedi patenkinti apie nieka nebegalvodami???

trintukas, 2011-03-08 09:03

NIEKAM NERERŪPI TIE MILIJONIERIAI IR MILIJONIERĖS (kas jais turėtų domėtistai mokesčių inspekcija ir fntt). MAN JIE RŪPI TIEK PAT KIEK PERNYKŠČIAI LAPAI, NE PERNYKŠČIAI LAPAI MAN RŪPI LABIAU. Tų milijonierių milijonai savarbūs tik patiems milijonieriams ir kvailiem žurnaliūgom. 99 % žmonių svarbu minimalios algos pakėlimas pencijos, maisto kainos.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*