Visi komentarai
Nesuprantu, 2014-08-07 12:06

Kokios dar skirtingos sąlygos iki 1000 eur ir kitiems? Žemaitaitis nori pasakyti, kad algą iki 1000 eur gaunantys turi būti visiški pastumdėliai, o tų, kurių algos didesnės, tai ir garantijos turi būti didesnės? Nieko nesuprantu... Ar seimo narys pagrindinių teisės principų neišmano?

Nuomonė, 2014-08-06 09:59

Susidaro tokia nuomonė, kad seimo nariui, kuris pastoviai siūlo DK pataisas visai nerūpi Lietuvos interesai ir gerovė.Jam tik rūpi darbdavių interesai, ar ne?Lietuvoje ir taip didelis darbo jėgos išnaudojimas, dideli mokesčiai, didelė emigracija dėl sunkių sąlygų ir mažo atlygio ir t.t. O ponas Žemaitaitis tarsi užstrigusi plokštelė, nemato nei darbo jėgos situacijos kitimo Lietuvoje , nei lygina darbo jėgos padėtį su kitomis Europos valstybėmis, jau kelinti metai primygtinai dainuoja tą pačią dainelę dėl darbuotojų padėties bloginimo.Pasidomėkit jo paskutiniais metais teikiamų įstatymų projektais ir pamatysite ko ir kam jis siekia.Gero Lietuvai tikrai ne.

elas, 2014-08-05 18:51

Jau ir taip darbdaviai tyciojasi,ka nori ta daro.Tai dar ir nori neterminuota pakeist terminuota.Gales darbdaviai visas gimines ir artimuosius priimt isvije darbscius darbuotojus.Kada baigsis sios nesamones.Rotacijos tiem darbdaviam reikia,tada bijos engti zmones

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*