Visi komentarai
kromas, 2011-10-12 11:59

ačiū už Jūsų pragyventi nebeįmanoma. Dabartinė valdžia dirbanti žmogų pavertė vergu. Kiek gi galima joti ant silpniausiųjų sprando.Niekaip nepavyksta išreikalauti padidinti minimalios algos. Siūlau lygegrečiai kitą variantą: mažinti išpūstą valdininkų atlyginimą.Argi logiška kai iš biudžeto mokama 5 ir daugiu tūkstančių lt atlyginimai. Socialiai teisingai subalansavus atlyginimų sistemą atsirastų noro bei galimybės pakilti bent aukščiau rumunų ir bulgarų. mes su JUMIS

Veidmainiai, 2011-10-12 09:17

Vargsu uztarejas mat atsirado. Papasakok gerbiamasis apie profsajungieciu pusvelciui parduotas poilsiavietes, apie turimas akcijas imonese- bus idomiau. Kaip profsajuzas- taip ir aferos. O protestai pries valdzia neidomu. Banalu. Ko nekylat pries zmones isnaudojancius darbdavius- prekybos centrus? Ko tylejos, kai per ekon pakilima algu prek centrai nekele? Skystos kinkos? Ar savu maitintoju geriau neliest?

matiusas, 2011-10-11 14:13

idomu pasiulymas, kaip 'mazinti' nedarba, kirsti krumus ir vezti i silumines elektrines...tikrai vertas demesio. vyriausybes darbas irgi turi trukumu, bet bent tokiu fantaziju ten neskelbia.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*