Visi komentarai
Ilona, 2014-09-24 12:54

deja, kuo daugiau dirbsi, tuo mažiau uždirbsi ,..........nes čia Lietuva , kurie mažai dirba tie perka brangią įrangą.....

jo, 2014-09-21 19:00

Išgelbės tik aukštas minimumas.

Nerijus, 2014-09-20 17:40

pritariu Maldeikienei 100tu procentu

vita, 2014-09-19 10:24

Lietuva-mano namai ir kaip bebutu sunku (kas kaltas as nezinau) ji vistiek -mano namai o del materialiniu gerybiu ar maisto-as nesijaudinu..ir taip zmones cia labai gerai gyvena-paziurekit i mega parduotuves-ten tokios eiles ir prekiu veza vezimais...jei butu taip blogai -nebutu eiliu tokiu ilgu parduotuvese ir rankose tokiu dideliu krepsiu-todel as ateities nebijau-nes ji ne valdzios rankose-yra Tas kuris rupinasi netgi pauksteliais o Jo vardas Jezus Kristus - jis mano aprupintojas visais reikalais

Torr, 2014-09-18 11:46

Jeigu pasiseka Lietuvoje isitvirtint, buna nepalyginamai geriau negu uzsieny, uzsieny tu visa gyvenima uzsenietis. Buk seimininkas namuose !

Torr, 2014-09-18 11:46

Jeigu pasiseka Lietuvoje isitvirtint, buna nepalyginamai geriau negu uzsieny, uzsieny tu visa gyvenima uzsenietis. Buk seimininkas namuose !

marius, 2014-09-18 10:38

Taip sutinku kad uzsienyje nepalyginamai geriau buna jei tik pasiseka sekmingai isitvirtinti tenais. Prasideda gyvenimas o ne egzistavimas kaip cia nors su euru jau ir taip pavadinti bus sunku. O kad visi isvaziuos nenoreciau tiketi nes manau sutiksite kad yra tam tikra zmoniu grupe kurie geriau vos pragyvens cia nei megausis gyvenimu uzsenyje. Bei tuo paciu isvazevusiuju vieta pas mus uzims atvazeve is dar prastesniu ekonominiu saliu imigrantai. Kuriems cia deja bus lyg rojus ar tik laikinas gyvenimo sustojimas europos sajungoje.

Torr, 2014-09-18 09:10

Uzsieny visi sako kad kazka pasiekte, is tiesu gaunas taip kad atvaziave cia, pinigu neturi, o ten nuomuojasi kazkoki busta, su tokiais pasiekimais ... as Lietuvoj daugiau pasieksiu ir maloniau man cia dirbt, ir siekti kazko ir viskas sava , ir zeme , ir zmones ir oras padeda ^_^

Algis, 2014-09-18 07:09

Visiskai pritariu ilgai svarstyti nereikejo kad suprast reikia emigruoti visiskai nesigailiu jau metus užsienyje budamas pasiekiau tiek kiek čia per 5 net nesvajociau..

skrebutis, 2014-09-17 21:55

Jei galvojat kad Lietuvoj blogai palaukit kada įves eurus. ŽMONĖS GRAUŠ NAGUS KAD NIEKO NEDARĖ IR NEPASAKĖ BUTKEVIČIUI - DĖKUI NEREIKIA MUMS EURO. SUPRANTAT VALDŽIA KOKIA JI YRA JI PATI IŠ SAVĘS NIEKO NESPRENDŽIA, NURODYMAI ATEINA IŠ AUKŠČIAU. JEI GALVOJAT KAD TURIT PASIRINKIMO LAISVĘ (RINKIMUOSE RINKTI "KITUS" POLITINIUS PRIEŠININKUS) TAI JOS NĖRA. Demokratija yra cirkas kvailiams, kada pradės mažėti globali naftos gavyba pamatysit kaip pranyksta visos teisės ir laisvės. JEI VALDŽIA SUTEIKIA TEISES IR LAISVES JI... GALI JAS IR PANAIKINTI. JEI VALDŽIA GALI PANAIKINTI TEISES TAI NE TEISĖS TAI LAIKINOS PRIVILEGIJOS. 2005 buvo pasiektas pasaulio naftos gavybos pikas. Naftos gavyba atsirėmė į "lubas" praeis nuo dabar dar 7 - 10 metų ir pasaulinė naftos gavyba pradės mažėti IR KAINA NETURĖS JOKIOS REIKŠMĖS KIEK NAFTOS BUS IŠGAUNAMA. Pasaulio ekonomika paremta nuolatiniu augimu ir kažkodėl buvo nuspręsta kad ekonomika turi augti. Jei ekonomika auga 5% nuolat metai iš metų tai gaunasi kad po keturiolikos metų ekonomika padvigubėja. Pasaulyje kuris turi baigtinį skaičių - kiekį naftos eksponentinės progresijos principu veikiantis ekonomikos modelis yra beprotybė. PASAULIO EKONOMIKAI PIGI NAFTA YRA KERTINIS AKMUO PAGRINDŲ PAGRINDAS - JEI NAFTOS TIEKIMAS SUTRINKA AR PRADEDA MAŽĖTI O KAINA KILTI - EKONOMIKA PRADEDA SUKTIS KLOZETE KARTU SU NULEIDŽIAMU VANDENIU TIESIOGINE ŽODŽIO PRASME. Pasaulis priklausomas ne nuo bankų. PASAULIS KAIP PATS DIDŽIAUSIAS NARKOMANAS YRA PRIKLAUSOMAS NUO PIGIOS NAFTOS. NUO NAFTOS PRIKLAUSOMAS YRA ŽEMĖS ŪKIS, TRANSPORTAS, ŠILDYMAS.

Aušrius, 2014-09-17 21:53

Kaip visada blaivus Aušros mąstymas. Ir ne ji kalta, kad ta tiesa tokia liūdna.

Arvydas, 2014-09-17 18:18

Tikrai nėra viskas taip blogai ir nereikia tokiomis tamsiomis spalvomis visko piešti.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*