Visi komentarai
skrebutis, 2013-05-13 22:50

Žinau apie sidabrą ir turiu truputį. Džiugu kad yra suprantančių kas vyksta bent keliais žmonėm bus mažiau praradusių viską (pinigus), nes popierinius pinigus galima bus naudoti kaip tapetus ar katilinei kūrent... Radau kad buvęs finansų šulas iš JAV kalbėjo apie "new monetary institutions" visai nesenai tas buvo publikuota JAV kažkuriame laikrašty. Pasikapsčius išaiškėja kad kalba eina apie aukso ir tikriausiai sidabro standartą. Nežinau kiek ta JAV finansinė piramidė laikysis bet kada per žinias pamatysi kad BERNANKE PAKĖLĖ PALŪKANAS ŽINOK KAD ŽAIDIMAS BAIGTAS IR JEI IKI TO LAIKO NEBŪSI SUTVARKĖS SAVO FINANSŲ NUDEGSI SIAUBINGAI, NES TADA AUKSO NIEKAS NEBEPARDUOS UŽ JOKIĄ POPIERIAUS KAINĄ bent mano tokia nuomonė. Dabar visas pasaulis gyvena skolintu laiku ir skolintais pinigais jau penki metai. 2008 JAV krizė įvyko bet kokios aplinkybės tada buvo tada nebuvo nulio procentų palūkanų. O su nuliu gyvenam jau penkti metai. Aš pats sunkiai suvokiu kokie padariniai bus palūkanų normas pakėlus, o normos pakilti turės jos negali amžinai likti nulis taip nebūna...

To na ir kas, 2013-05-09 17:32

Akcijos, kaip ir NT, vis dar ispustos, pagrinde del spekuliaciju, kur sukasi trilijonai. Spalvotieji metalai vis dar nuvertinti, nors piniginiu atzvilgiu kaina pakilo, taciau reik matuoti ne doleriais o kita turto klase. Pvz kiek gali nusipirkti unciju aukso uz viena DOW akcija. Viskas remiasi i turto klasiu ciklus, kai nuvertinta kazkuri turto klase, reikia pirkti, kai ji pervertinta, parduoti! Taurieji metalai zinoma neduoda dividendu, bet ekonomiskai nestabiliais laikais, kokie artinasi dabar, taurieji metalai bus paklausiausia turto klase ne tik apsaugot savo santaupas, bet ir uzdirbti, pardavus atsargas tuo metu, kai bus gerokai pervertinta. Paskutini karta tai buvo 1980m, tai pasikartos dar, laiko klausimas - kada..

na ir kas, 2013-05-09 14:59

vistiek nieko neraukiat - akcija t.y. realus turtas - imone, kuri turi turto, pelno, pajamu, skiria dividendus. Tu perki akcija, o ne valiuta. Auksas, kaip ir akcija, ivertinama pinigine israiska. Kas jums cia neaisq? Jei viskas grius, tai auksas jums nepades. Iskaicius graza, kuri gaunama is NT uz nuoma ir is akciju uz dividentus, pirmuju pelningumas per n metu yra didesnis uz auksa. Taip - ant popieriaus nupaisius NT, akciju ir aukso kainu augimus - atrodo, jog auksas geriausia investicija, taciau pamirstama apie NT ir akciju generuojamas nuolatines pajamas, kuriu auksas negeneruoja. Cia ir esme. Jei negeneruos dividentu/nuomos, tai niekas ir to aukso nepirks. Auksas, kaip sakot, kyla del didelio kiekio pinigu. O tai kaip tie pinigai pateks i rinka, jei nebus nuomos/dividentu? Tipo jus cia keli smulkus-gudrus perspjausit centrinius bankus, institucinius, kuriu planai ilgalaikiai? Sulauksit didesnes kainos, kai pasensit ir kokio augimo tikites? 300%?

To skrebutis, 2013-05-09 00:19

Pritariu viskam, ka sakote. Pats perku sidabra, kuris yra dar vis nuvertintas, o sidabro yra 4-5 kartus maziau nei aukso virs zemes! Kaina neisvengiamai kils kartu su paklausa, nes pramone sunaudoja didele dali sidabro. O ka cia raso apie indeksus ir akcijas, laikinas pakilimas, neisvengiamai smuks ir daug daug zmoniu praras pinigus.. tiksliau valiuta, nes pinigai yra GOLD ir SILVER!

skrebutis, 2013-05-08 23:33

Auksas afrikoj auksas, KARO METU GALIMA IŠSIPIRKTI NUO MIRTIES IR POPIERINIŲ PINIGŲ TUO METU NIEKAM NEREIKIA. Dylerių svetainėse parašyta "investicinis auksas" DIDESNĖS NESAMONĖS NEGIRDĖJAU AUKSAS NEGENERUOJA PAJAMŲ SRAUTO. O kad aukso kaina kyla ČIA NE AUKSAS KYLA O POPIERINIAI PINIGAI KRENTA - INFLECIJA. Man tas kvailas blizgantis metalo gabalėlis yra draudimo polisas JEI VISI BANKAI LIETUVOJ NUEIS VELNIOP IR VISOS SĄSKAITOS BUS UŽŠALDYTOS KAIP KIPRE. Kipras buvo bandomoji žiurkė patikrinti ką darys žmonės - išdegė spėkit kas bus toliau. Ateina visos pietų europos eilė. Ir net nesiruošiu rizikuoti popieriaus kazino - akcijų biržoj jei nežinai žaidimo taisyklių TU JAU PRALOŠEI.

na ir kas, 2013-05-08 21:02

kas is to aukso? nauda nedidele, nebent turi keleta kg. Kur kas didesne 'laime' tureti pelningai, stabiliai veikiancios imones akciju, kurios duoda netgi dividendus! Ar auksas duoda? Net NT generuoja nuolatines pajamas. Auksas yra tiems, kurie nezada jo issizadeti iki gyvenimo galo... aciu, gal ne :)

skrebutis, 2013-05-08 20:48

Indeksai kyla popieriniai pinigai visam pasauly nuvertėja dėl centrinių bankų pinigų spausdinimo ir nulio procentų palūkanų politikos. Negi neaišku kad kada palūkanos banke nepadengia inflecijos visi kvailiai eina į akcijų biržą lošti su akcijomis. Tie kas supranta kas per velniava vyksta jau penkis metus jie perka auksą ALL IN ir net nebežiūri kokia kaina nes nesiruošia jo parduoti AUKSAS YRA PINIGAI. KAS NEŽINOJOT AUKSO KAINA YRA MANIPULIUOJAMA JAV BANKŲ...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*