Visi komentarai
Anonimui, 2012-09-25 11:51

Tikra tiesa, LLRI neturi sasaju su rusais, uztat ji uz virveliu tampo Sorosas ir komanda, nes jis laikosi is sio investuotojo pinigu. Kaip Sorosui svarbiausia pelnas, uz kapeika nedvejodamas bet koki zmogu i kapus nuvarytu, taip ir LLRI seka jo pedomis.

Audrius, 2012-09-25 11:48

O as isgelbejau 4 merginas nuo isprievartavimo! Tiesiog ikalbejau... :D

Andrius, 2012-09-20 18:45

vos nuo kedes nenuvirtau perskaites andriu123, my personal hero, atkalbejo 4 merginas nuo stojimo i llri :D

Anonimas, 2012-09-20 18:26

Andriau 1-3, iš kokio medžio tu iškritai? Kokį dar riomerį, ar suvoki kad LLRI tai ne aukštojo mokslo įstaiga ir jokių stojimų ten nėr? Su kaltinimu rusais dar vienas nonsensas, LLRI kaip tik buvo įkurtas po nepriklausomybės atgavimo, kaip atsvara tuo metu vyravusiom socio-komunistinėm planinės ekonomikos idėjom. O Evaldui pritariu; Tik dėl investicijų nuvertėjimo - galima pirkt valstybės obligacijas; rizika ne ką didesnė, nes sodros bankroto atveju įsipareigojimus dengtų ta pati valstybė; o dėl pravalgymo - nebūtina juk atiduoti iškart į rankas, galima kaupti individualiuose fonduose, panašiai kaip būna "vaiko studijų fondai" kuriuos jiems kaupia tėvai. Bet čia jaučiu pasipiltų kritika tipo "pelnas skandinavų bankams" iš tokių savim pasirūpinti nesugebančių tipų, kurie ta paslauga patys net nesinaudotų, bet užtat kitiems mielai uždraustų.

Evaldas, 2012-09-20 17:31

Idėja tikrai patraukli. Išeiti iš sodros tikrai sutiktų daugelis, tačiau nėra viskas taip paprasta. Sodra šiuo atveju yra saugiklis priverstinai nuskaitantis dalį asmens pajamų ir taip "garantuojantis" senatvės pensiją sulaukus pensijinio amžiaus. Tačiau, jeigu mes turėtume galią patys kaupti tas įmokas ir jas taupyti ar investuoti susidurtume su investicijų nuvertėjimo galimybe. Taip pat reikia nepamiršti dar didesnės problemos: mūsų visuomenės ypatingai žemo finansinio išprusimo lygio. Kiek iš tų žmonių kurie turėtų galią patys kaupti senatvės pensijai tikrai taip darytų? Tikrai manau, kad gavę tuos pinigus žmonės juos neatsakingai išleistų einamosios dienos malonumams ir "poreikiams" patenkinti, taip save pasmerkdami visiškam skurdui senatvėje. Kas juos išlaikys tada?

andrius3, 2012-09-20 17:29

Ir as jau 4 mergina atkalbejau i stojima ir jos istojo i romeri.

andrius2, 2012-09-20 17:25

Ponia leontjeva turbut vel leptelejo turbut pasikonsultavusi su rusu ambasadoriumi. Kaip jau visa LIETUVA zino leontjevos ir rusu sasajas

andrius, 2012-09-20 17:22

Laisvos rinkos institutas - net nenuostabu!!! Tai ne llri o oligarhu institutas.

Anonimas, 2012-09-20 16:45

Pamenu kažkada buvo pasiūlymų dengt milijardines sodros skolas tiesiai iš biudžeto; Nors man ir nelabai prie širdies šita idėja, kito kelio nelabai matau, nes kad pati sodra jas pasidengtų su savo išmokų tempais - be šansų.

realiai, 2012-09-20 16:31

Manau, kad absoliuti dauguma žmonių iki 45 metų mielai pasitrauktų iš SODROS ir kauptų senatvei patys. Tik reikėtų kažkokio solidarumo mokesčio iš kurio būtų galima mokėti pensijas dabartiniam pensininkams.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas