Visi komentarai
gigi, 2013-04-17 23:21

Prasidejus atsigauti ekonomikai viskas vyks taip kaip tu sakai. Bet su dabartine Europos Sajungos politika tai nerizikuoja greitai ivykti. As net neisisvaizduoju kas turetu atsitikti kad ekonomika pradetu augti. Nebent federalinis bankas sugriutu ir valstybes nebeturetu skolu bankams. O per tai ir musu mokesciai eitu i vastybes gerinima, o ne per kiaura valstybini biudzeta i banku kisenes.

Andre Jeronimo, 2013-04-17 15:29

Aukso kaina krito ir tai normalus burbulo sprogimo efektas. Teisingiau jo pradžia, 1322 USD už Trojos uncija tikrai ne žemutinė riba. Pradėjus atsigauti ekonomikai (anksčiau ar vėliau) daugelis investuotojų peržiūrės savo portfelių struktūras, auksą keis kitomis investicinėmis priemonėmis. Augant išparduodamo aukso pasiūlai - kaina mažės, kol ekonominio augimo laikotarpiu stabilizuosis. Aukso atveju vyrauja ta pati iliuzija kaip ir su NT, visiems atrodo, kad kaina gali tik augti. O ekonomikos dėsniai pasirodo galioja nepaisant iliuzijų ir NT ir auksui.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas