Visi komentarai
Indrė, 2012-01-03 17:18

Manyčiau ne visai teisingas įstatymo interpretavimas, nes pateiktoje ištraukoje kalbama tik apie tuos asmenis, kurie yra verslas, na registruoti kaip įmonės ar oficialiai užsiimantys verslu, kas reiškia, kad fizinis asmuo gali naršyti. Čia tiesiog kalba apie tai, kad įmonės negalės pirkti paslaugų iš užsienio portalų "online" būdu ir taip turbūt yra todėl, kad su mokesčiais ten problemos - sunku juos apmokestinti. Žinoma, aš nemačiau viso įstatymo, tačiau ir Amerikos tokio įstatymo interpretavimai gali būti labai klaidingi. :)

to Julius, 2012-01-03 16:23

The new law requires that all companies and individuals registered as entrepreneurs use only domestic internet domains for online services, sales, and emails. Business requests from Belarus cannot be served over the internet if the service provider uses an online service outside the country. The authorities – including the secret police – are authorised to investigate and prosecute violations.

Julius, 2012-01-03 16:17

Ar galėtų kas išaiškinti įstatymą? Partneriai Baltarusijoje naudodamiesi mūsų web sistema perka iš mūsų malkas,.

sv, 2012-01-03 15:36

Baltarusijoje ir internetas deficitu taps

Adomas, 2012-01-03 15:26

ekonomika.lt patys yra atnrepreneriai

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas