Visi komentarai
LLL, 2012-01-07 17:01

KAD TO NEBUTU REIKIA SKATINTI GAMYBA IR EKSPORTA,SKIRTI 2 PROC ARMIJAI IR KURTI 150 TUKST REZERVA IR PLIUS NATO NORI TAIKOS RUOSKIS KARUI

glow, 2012-01-04 14:57

Prie senųjų valdovų buvo sukūrę, daug tautų po viena vėliava gyveno, tik ką tai bendro turi su dabartiniais laikais? Realijos kitos. Kai būsim dydžio kaip vokiečiai ir bendraut galėsim kaip vokiečiai. O ta neapykanta yra tik kaltų ieškojimas - kai žmogui pagerės gyvenimas, nebereikės jam ir kaltų ieškot. O tas "šaltasis karas" tai matyt apie spaudos laisvę kalbama - rusams labiau patiktų, kad būtų tylima (Litvinenko, Politkovskaja), kad dėl šilumos kainos ar atominės būtų kaltinama politikų nekompetencija, o ne Gazprom'o kainos ar Nukem'o konsultantai. Tik tylėjimas apie problemą, deja, jos neišsprendžia.

ekspertas, 2012-01-04 11:04

Lietuviai su savo mentalitetu, HOMOFOBIJA IR NEPYKANTA niekada ir nebuvo sukure normalios valstybes. Ta irodo ir dabartiniai laikai. Kokiu beprociu reikia buti, matydamas kaip Vokietija bendradarbiauja su Rusija, vykdyti ,, saltaji kara" su Rusija. Lietuviai jau viska pralaimejo del savo politinio bukumo, homofobojos.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*