Visi komentarai
judas, 2013-11-07 08:32

Kas klausia kas tie eirai ir kieno tai valiuta,tai radau parasyma kad taip latviai vadins eura.

Straipsnio autoriui, 2013-11-06 11:59

Klaidų siaubinga gausybė straipsnyje. Taip ir niežti jas ištaisyti. Negi pirmiausia yra publikuojami straipsniai, po to taisomos klaidos? Ar neturėtų būti priešingai?

romka, 2013-11-05 21:01

o koeno ta valiuta eiras?

Zinau, 2013-11-05 08:26

Pritariu, man mano asmeninis stalas mano virtuveje irgi svarbus. Pastebejimas- Ukrainai priemus istatyma kuris leido parduoti zeme uzsienieciui per pirma diena buvo parduota 5% salies teritorijos - investavo Kinija :) as kazkaip nerasistas ,BET nenoreciau kokio juokingo poros milijonu naujakuriu pvz Vilniuje is kinijos :)))

Keli pastebejimai :), 2013-11-05 08:19

"o lietuviai privalomosioms būsto išlaidoms skyrė 16 proc. savo šeimos biudžeto."- tai dabar paskaiciuokim :) min. atlyginimas siuo metu 1000 lt. ( pensijas skaiciuokim analogisko dydzio) pensininku tutim apie 800.000 gaunanviu po ta 1000 lt ( duok Dieve) tad bustui islsikyti jiems tuti kainuoti po 160 lt? Super :) na ok 2 pensininkai tegu bus , vadinadi 320 :) nu vistiek super :) tai kodel mokam po 500-800 lt uz sildyma vien? Ach taip tada ten gyvena po 5-6 pensininkus kutie susimeta po ta 160 lt arba tiesiog vienas valdininkas gal gyvena :))) Zodziu uz Lietuva vyrai !!!

skrebutis, 2013-11-04 23:42

Taip LIETUVAI REIKIA PATRIOTŲ LABAI REIKIA IR DAR LABIAU REIKIA ŽMONIŲ SUGEBANČIŲ KRITIŠKAI VERTINTI VISKĄ KĄ PAMATO PER TV AR PERSKAITO INTIKE PATS SVARBIAUSIAS KLAUSIMAS TURĖTŲ BŪTI -KAM TAS BUVO NAUDINGA KODĖL TOKIA INFORMACIJA BUVO PATEIKTA, o seimas ir vyriausybė mus parduoda užsienio bankams jie mums netarnauja. Kiekvienais metais valstybės skola didėja ir ta skola yra mūsų visų IR JĄ TURĖSIM SUMOKĖTI. PASIDOMĖKIT KAIP VEIKIA DALINIO REZERVO BANKINĖ SISTEMA IR SUPRASIT KODĖL ESAM TOKIE SKURDŽIAI IR KAS VALDO VISO VAKARŲ PASAULIO VYRIAUSYBES. Kas tokie yra Rotšildai, Rokfeleriai, Bušai.. Pakankamai ilgai pasikapstę suprasit kad PASAULIS PRIKLAUSO PRIVATIEMS BANKAMS.

Romas, 2013-11-04 23:12

Sakau iškart-eurui NE Dėl ko mes gyvenam, dėl kažkokių rodiklių, kriterijų, ar dėl savo, savo vaikų, valstybės gerovės? Kažkas čia rašė, kad tipo ateis užsienio investicijos. Man pvz nereikia kad į mano virtuvę ateitų koks užsienietis, pasistatytų ten stalą, ir man nurodinėtų kada naudotis virtuve, ir dar už tai iš manęs gręžtų pinigus! Gyvenimas dėl to ir blogėja kad Lietuvoje jau per daug atėjūnų melžiančių pinigus iš Lietuvos. Aš pats noriu būti savo namų šeimininkas, čia gyventi, dirbti savo neišparduotoje žemėje, ir vadintis LIETUVIU, dėl ko mūsų protėviai ir galvas guldė. Gėda tam kas ne patriotas

estai, 2013-11-04 17:38

po euro ivedimo pagal perkamaja galia, del isaugusiu kainu, nukrito i 3 vieta tarp ES nariu. Ir kokia nauda zmonems? Jokia. Ir is principo negalima ivedineti jokios valiutos. Tikriausiai liberastams tai nesuvokiama. O ar jus stovejot prie televizijos boksto? Buvom pasiruose mirt uz eura? Abliai

Vėjas, 2013-11-04 17:26

Tik aklas gali nematyti perspektyvų Lietuvoje, o iš Lietuvos išvyksta vdaugumoje juodadarbiai nekvalifikuoti darbininkai, mėgstantys išgerti Lietuva puikiai juda į priekį ir be euro ir jo mums nereikia ,nes privalumų jis neduos. Euras atnestu didesnes kainas, nublanktume, kaip ir visos ES valstybės euro euforijoje, Litas surištas su euru ir yra priklausomas nuo euro, todė viskas turėtų taip ir likti. O svarbiausia išsaugoti tautiškumą, todėl eurui griežtas NE. l

skrebutis, 2013-11-04 17:20

GAL PAGERĖS, GAL GYVENSIM GERIAU, GAL UŽDIRBSIM DAUGIAU - Prielaidos už kurių niekas nestovi kaip ir popieriniai pinigai kurie padengti pasitikėjimu.. Nesamones sapaliojat niekas tiksliai nepasako kuo tas euras pakels pragyvenimo lygį Lietuvoj va kur yra problema (jau pamiršot ką sakė apie stojimą į ES SAKĖ KAD KLESTĖSIM O KĄ GAVOM??). Pragyvenimo lygis o ne popieriukas piniginėje yra svarbus. Niekas gerovės nesukuria tik GAMYBA - PRAMONĖ - EXPORTAS.

Tomas, 2013-11-04 15:31

Stebint kitų Europos šalių situacija po euro įvedimo, drąsiai galiu teigti jog euro įvedimas Lietuvai tikrai labai svarbus žingsnis. Lietuva yra labai geroje geografinėje padėtyje, mes esame kaip vartai Europai i trečias šalis. Euras lems užsienio investicijų augimą Lietuvoje, tai reikš naujas darbo vietas , didesnes pajamas ir perkamosios galios augimą jeigu tai padės mums sulaikyti inflacijos augimą. Šaunu ! Už euro įvedimą Lietuvoj !!

tikras, 2013-11-04 14:33

Lietuvis uz lita, uz Lietuvos zeme, uz Lietuva lietuviams, uz Lietuva su Lietuviai, uz Lietuva be KGB-istu, uz Lietuva be oligarchu, uz Lietuva be korupcijos, uz Lietuva su teisingais istatymais, uz Lietuva

aaaa, 2013-11-04 14:01

kas tie eirai?

judas, 2013-11-04 11:47

Puskvaili Rokai,vadinasi tau nei iš Lietuvos priversti išvykti žmonės,nes ura priversti nes pragyventi nebeįmanoma ir savo vaiku ateities čia nemato,nei kad jaunimas masiškai išvyksta,nei kad net mažų vaiku,kurie turi tapti nauja karta Lietuvos gyventoju vis daugiau gimsta užsienyje nei Lietuvoje,nerūpi tau kad mokesčiai kurie yra nuskaičiuojami nuo darbingo amžiaus žmonių yra skiriami net pensijoms išmokėti,o kuo toliau tuo labiau nebelabai yra nuo ko ju nuskai šiuoti,nes žmones dingsta kiekvieną dieną iš Lietuvos.Vadinasi tau nusispjauti ir ant Letuvos žmonių ir ant ju gyvenimo gerovės ir ant visos Lietuvos.Tai koks gi tu lietuvis jei tau nusispjauti,vadinasi tu tik viso labo menkas neprotingas viksrelis,kuris dar ir labai kvailas ir protu nepasižymi-labai menko protelio..

Rokas, 2013-11-04 11:06

Niekam ta tavo naftalinu tvoskianti nuomonė nerūpi.

judas, 2013-11-04 10:51

AS VISALAIKA BUVAU PRIES EURO IVEDIMA,NES VISADA GALVOJAU KAD TAI NUMES LIETUVA I DAR DIDESNE SMEGDUOBE,BET KAZKODEL DABAR GALVOJU KAD GAL IR REIKETU LEISTI IVESTI TA EURA (JUK VISTIEK PADETIS NEGEREJA OTIK BLOGEJA).O KAI EURAS BUS IVESTAS TAI GAL TADA BUS GALIMA PAKELTI REVOLIUCIJA IR PIRTI UZKURTI DEL TO KAD ATLYGINIMAS IR ATSISKAITYMAS ZMONEMS UZ DARBA,PASALPOS IR PENSIJOS BUTU TAIP PAT EUROPINIO LYGIO,O NE TIK MOKESCIAI IR KAINOS SUKELTOS KAIP KAD VALDZIA IR VALDININKAI SAKO AISKINDAMI ZMONEMS KAD TOKIO DIDELIO DYDZIO IR TURI BUTI,NES EUROPOS SAJUNGOJ VISUR TOKIE YRA NUSTATYTI IR TOKIE TODEL IR TURI BUTI.TAI EURA IVEDUS VISI ZMONES TURETU GAUTI ATLYGINIMUS,PASALPAS IR PENSIJAS KAIP IR VISOJE EUROPOS SAJUNGOJE,KAD IR PAVYZDZIUI VOKIETIJOJE IR T.T.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*