Visi komentarai
aniona, 2016-11-24 14:41

Rusai yra linkę ir tikėti viskuo, ką jiems jų valdžia per TV ir visas kitas žiniasklaidos priemones sako.... Lietuviai - ne. Ką, tai reiškia, jog lietuviai labiau išlepę, per daug norintys? Niekam nėra noro 12 val. arti dėl kokio minimumo ir panašiai. Nieks nenori visų jėgų ir sveikatos atiduoti dėl grašių (ko pasekoje reik kuprą lenkt ar ir galvą ,,turbinėm apsukom" sukt, papildomai po darbo, kad galėtum galą su galu sudurt). Beeeet, kaip sakoma ,,Ir šuo kariamas pripranta". Taip yra su nabagais rusais, kurie aklai tiki viskuo, ką jiems sako tie, kurie juos vadina ,,daragije rusije" ar panašiai. Ps., šeimą kurti ir vaikus gimdyti pats tas yra nuo 20 - 25 metų. Prieš mokant kitus nuo kada gimdyti vaikus, pirmiausia, pačiam reik bent jau biologiją gerai pasimokyt šiuo klausimu, nes kuo senesnė moteris būdama pirmą kartą pastoja (iki menopauzės, aišku ir peržengus 30m ribą), tuo didesnė tikimybė, kad kūdikis bus nesveikas dėl to, kad mamos organizmas nespėjo ,,išmokti" padėti negimusiam kūdikiui gerai vystytis ir augti.

higsas, 2016-11-18 12:41

Galite vadinti mūsų jaunimą per daug norinčiu, viskas spręsis labai paprastai, negau čia išvažiuos ten kur gaus, tai problema ne tame kad per daug nori o kad nesugebame duoti tiek kiek jiems reikia, kniauksime kad per daug nori liksime su barankos skyle. Pavojinga tokius klausimus kvestionuoti, paskui nežliumblite kad didelė emigracija.

hm, 2016-11-18 10:30

Svaigstam moterie ..... Jei nėra pasirinkimo Maskvoje tai nereiškia , kad jo nėra Vilniuj. Nieko čia blogo jei jaunimas ieško kur geriau ir nori gaut daug. Tai labai geras požymis tai reiškia, kad jie siekia. O jeigu siūlai prrastas algas ir sąlygas tai čia yra tavo peroblemos ......

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*