Visi komentarai
nepirk TURGUJE, 2012-03-26 19:07

Jie Vilniaus JUSTINIŠKIŲ turgavėtes gali moketi tokius mokescius? Manau ,kad gali. Šiandien turgavėtės gale dideliame kioskelyje pirkau šakočio,duonos naminės, sausaunių . Ir pamačius kioskelyje vitriną su pieno produktais paprašiau dar RUGPIENIO 2,5 rieb. 1 litras ŽŪB ,,ŠALTEKŠNIS" .Kaina to rūgpienio didelė-bet tai pasukos raugintos geriausiu atveju . Baisu ir pienas nekokybiškas šiame kioske. Kas kokybę tikrina šiame turguje produktų. Kas kontroliuoja šią įmonę?

?lol?, 2012-02-29 22:08

mokesciai milziniski, o alga maziau nei minimali.. viska atiduodi mokesciams ziuri i tuscia savo sask. ir galvoji kaip reiks pragyventi.. ir dar gauni pranesima, kad dar ne uz visus mokescius sumoketa..

Nerijus, 2012-01-20 14:04

o kas gali moketi tokius mokescius? cia yra tik du pasirinkimai: arba moki mokescius, arba uzsidarai

sv, 2012-01-20 13:22

Viktoras Majauskas nors ir dirba VDI nežino tikrųjų skaičių, o buria iš kavos tirščiu... Lietuvos Statistikos departamentas skelbia, kad privačiame sektoriuje su individualiosiomis įmonėmis 2010 metais dirbo 694 055 žmonių. Tai tokiai specialistui belieka slėptis po kopūsto lapais :)

no comment, 2012-01-20 11:25

VDI visiškai "nulebiralėjo", viskas tampa rekomendacinio pobūdžio, baudos praktiškai inspektorių neskiriamos, nes "susitariama". Kas buvo kuriama dešimtmečiais, dabar naikinama prisidengiant ES direktyvom. Gaila, kad įstatymus kuria ir leidžia atitrūkę nuo realybės klerkai.... O po to "stebisi", kad niekas nevykdoma arba vykdoma "dėl akių".

INKOGNITO, 2012-01-20 11:16

mano nuomone kad versla dar ir kaip reikia priziureti , paziurekime kiek pas mus nesaziningu verslininku, kiek jie mokesciu slepia, plius turi "stogus" taip kad ranka ranka plauna. o saziningam verslui manau kad reikia leisti tik moketi mokescius. tik reiktu rasti kaip atskirti saziningus ir ne

Giedrius, 2012-01-20 09:53

KAip kvaila mastyti, kad prievarta ekonomikoje ka nors pasieksi, jau tiek kartu visi pasimokem, o jie vel sustiprins prieziura. Leisti reikia verslui moketi mokescius, o ne atimti. Ir koks patenkintas veidelis.. eitu i versla dirbti, po metu nebekalbetu nesamoniu manau :)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas