Visi komentarai
raguolis>, 2016-06-26 18:57

Žinias žiūrėjau Lietuviškas tai kiaura propoganda tv3 buvau įsijungęs specialiai pavėpsot ką ten skies lazanijos pritrynė ir tiek. Pabaigoj lžinių paskelbė nuomuonių statistiką kiek Lietuvoj galvoja kad ES suirs 76 % KAD SUBYRĖS 24% KAD LIKS NESUIRUS - TAI TIK MANO NUOMONĘ PATVIRTINO. UK pasitraukė dėl to kad negali kontroliuoti muslimų invazijos Londone dažniausias vardas MOKOMETAS. Anglijoj pilna pagyvenisų žmonių kurie atsimena koks gyvenimas buvo iki ievro sojūzos ir koks po. Gudruoli gali atsidaryti indėliai.lt ir pasižiūrėk kokios palūkanos didžiųjų bankų 12 mėn termino. PALŪKANOS UŽ SKOLINAMUS PINIGUS PARODO TŲ PINIGŲ VERTĘ O UŽ INDĖLIUS MOKA LYGIAI 0%. Vokietija išleido valstybines obligacijas su neigiamu palūkanų ženklu. Visam pasauly cirkuliuoja apie 10 trilijonų dolerių vertės valstybinių obligacijų su neigiamom palūkanom. KAIP TAU GREAM DRAUGUI SIŪLAU PIRKTI UŽ 1000 EURŲ OBLIGACIJŲ UŽ -1% PALŪKANŲ PO METŲ ATGAL GAUSI 990 EURŲ. VISI VERTYBINIAI VĖLIAU IŠLEISTI SUĖJUS JŲ TERMINUI VALSTYBĖS JUOS IŠPERKA IR ATIDUODA SKOLĄ +PALŪKANOS. ŠITIE VERTYBINIAI POPIERIAI TURI TERMINĄ KADA JŲ NEBELIKS IR JŲ VIETOJ VALSTYBĖS IŠLEIDŽIA NAUJUS SKOLOS POPIERIUS SU NEIGIAMOM PALŪKANOM. PENSIJŲ FONDAI ŽLUGS NES NEBUS IŠ KO MOKĖTI PENSIJAS. KITAS DALYKAS YRA DRAUDIMO ĮMONĖS JOMS SUMOKI PINIGUS UŽ DRAUDIMĄ ŠIOS IRGI PERKA VALSTYBINIUS VERTYBINIUS POPIERIUS BET KADANGI PALŪKANOS YRA NULIS AR NEIGIAMOS DRAUDIKAI GALŲ NESUVEDA JIE KELS ĮKAINIUS. VISUS INDĖLIUS GARANTUOJA VALSTYBĖS KURIŲ SKOLOS VIRŠIJA 100% valstybės ką tas reiškia - tas reiškia kad ko verta duodama garantija jei garantijos davėjas yra BASSAS. O NULINĖS PALŪKANOS YRA ĮVESTOS TODĖL KAD VALSTYBĖS ATRODYTŲ MOKIOS JEI SKOLINTIS KAINUOJA NULIS VALSTYBĖS GALI APSIMETI KAD VISKAS GERAI IR VYKDYTI SAVO "ĮSIPAREIGOJIMUS". Visa sistema žlugo 2008 jokio atsigavimo nebuvo pasaulio ekonomikai buvo duota paskutinė heroino dozė dabar pradės stoti visi organai(ekonomika, socialinės garantijos, socialinė struktūra) artėja tamsieji viduramžiai. VISA FINANSINĖ SISTEMA YRA PAREMTA PASITIKĖJIMU KAS ATSITIKS KADA PASITIKĖJIMAS BUS PRARASTAS MES VISI BŪSIM ŽIŪROVAIS PIRMOSE EILĖSE. Ps jei neturi laiko ir reikia greitai išrūšiuoti centus pasiimk stiprų magnetą ir magnetas pritrauks 1 ;2 ir 5 centų monetas geležis dengta variu kad per greitai nesurūdytų. CENTRINIS BANKAS TIKRAI PASIRŪPINO MANO PATOGUMU MAGNETAS PINIGINĖN VAT IR VARIOKŲ RANKIOT NEREUKIA. ŽINAU GALĖTŲ JIE MONETAS DARYTI IŠ PALASMASĖS KAD VANDENY NESKESTŲ IKI PILNOS LAIMĖS MAN TRŪKSTA TIK TO :DDDD na o kolkas pasitenkinsiu variuotais geležiokais.......

to raguolis, 2016-06-25 19:47

Ka tu cia nusisneki. Prie ko cia skestantis, prie ko cia nato. Jei kas ir suirs, ta nebent UK nusitempdama Anglija kartu. Sunaikino UK, bei suskalde valstybe su situo fail referendumu. Butu nacionalistai laimeje, jei butu keliais procentais pralose referenduma. Tada butu tautos didvyriai kurie issireikalavo geresnias salygas, galetu sokdint EU toliau. Dabar sunaikino savo valstybe. Skotijos nebera, Kaip bus su Londono miestu, taip pat neaisku. Visos negandos, dar jiem priesaky. Visas privilegijas prakniso, kurias turejo. Niekur jie tos savo salos nenuplukdys.

raguolis, 2016-06-24 08:11

Pabaigos pradžia Anglija nubalsavo pasitraukti iš ES. Yra tikimybė kad suirs pati sajunga ir NATO blokas.... KLAUSIMAS KAS SEKANTIS PALIKS SKESTANTĮ TITANIKĄ?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas