Visi komentarai
Šviesa, 2013-03-10 17:17

Buvo laikotarpis, kai nelegaliai dirbančius gaudydavo ir bausdavo piniginėmis baudomis.Dabar dirbame nelegaliai be darbo sutarčių ir tai vadinasi solidarumo principas.Dirbame 0,25 etato - 40 val.per mėn.Valdininkai giriasi,kad daug bedarbių įdarbino reiškia darbo vietų yra ir darbuotojų reikia.Už gėdingas pašalpas žmogus atidirba,o darbo stažas neskaičiuojamas.Siunčiama dirbti į mokyklas, darželius sveikata netikrinama. Asocialūs žmonėmis dažnai serga tuberkulioze ir t.t.Lietuvos profsąjungos, kur jūs kurie turėtų ginti žmonių teisės? GĖDA.

ar, 2013-02-28 14:14

Ar galima isgyventi uz 350 Lt. turi moketi pasalpa ir atlyginima.sudejus visas pajamas turi gautis minimali alga. Dirbau Airijoje darbdavys pasake, kad nera pakankamai darbo gaudavau is darbo birzos plius alga kad galeciau isgyventi. Dirbau UK valstybe man sumokejo 300 svaru nes tuos metus per mazai uzdirbau,o LT moka 350 lt ir dirbti negali. Cirkas.

lietuvis, 2013-02-28 09:11

kodel mes mokam socialines ir bedarbio ismokas geriantiems!!! Policija turetu registruoti ir bausti geriancius.. Atitinkamai socialinis darbuotojas turi isbraukti is bet kokiu socialiniu ismoku gaveju saraso girtaujanti asmeni!!!..

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*