Visi komentarai
skrebutis, 2014-04-16 23:08

Pakankamai daug SKOLAS PAMIRŠAI?????, ES vos gyva tik dėl nulio procentų palūkanų. Ekonomika labai priklausoma nuo pastovios kuro kainos jei tiekimas sutriks ir pradės kilti kainos viskam: transportui, maistui, šildymui. Galiausiai ECB turės pakelti ir palūkanų normas. Ai blyn aiškinu tam kas eina balsuot ir tiki valdžia ar klystu?, kai įves eurus ir pakils palūkanų normos visoj ES LIETUVOS BANŲ SASKAITOS BUS UŽŠALDYTOS - NEGALĖSI IŠSIIMTI PINIGŲ APIE KIPRĄ GIRDĖJAI?? " KIPRO PILIEČIAI VALSTYBĖ DĖL DIDELIŲ SKOLŲ UŽSIENIO BANKAMS TURI APMOKESTINTI VISŲ KIPRO BANKŲ INDĖLIUS 7% MOKESČIU". O kuo viskas baigės Kipro valdžia išvogė 47% visų indėlių viršijusių 100.000 eurų kapeikas paliko ubagam bet kas turėjo daugiau... Ir negalvok kad tiap nebus Lietuvoj.

To skrebutis, 2014-04-16 09:59

Prie ko čia Ukraina ir Rusija turi bendro su euro įvedimu Lietuvoje? Jei Rusija užsuks kranelius kaip tamsta bijote, tai jūsų nei euras, nei litas neišgelbės. Beje pasitikrink faktus, nes Ukrainoj ir prasidėjo viskas būtent dėl to, kad žmonės palaikė vakarus ir nenorėjo pro rusiškos valdžios. Kalbi bele ką ir pats nesupranti apie ką.

skrebutis, 2014-04-16 07:59

Jo MANO akys tikrai didelės. Ar suprantat kas vyksta? Ukraina ant pilietinio karo slenksčio, nes žmonės nepalaiko vakarų pastatytos NERINKTOS marionetinės valdžios. JEI KAS NE TAIP RUSIJA UŽSUKS VISUS KRANELIUS Į EUROPĄ. ES EKONOMIKOS "ATSIGAVIMAS" BAIGSIS TĄ PAT DIENĄ KADA BUS NUTRAUKTAS DUJŲ TIEKIMAS. EURO IR PAČIOS ES PAMATAI TRUPA NUO DIDŽIULIŲ SKOLŲ DABAR PILIETINIS KARAS UKRAINOJ ES LAUKIA RIMTOS PROBLEMOS. IR TOKIAME KONTEKSTE KOKS SVEIKO PROTO ŽMOGUS LIETUVOJ GALI BANDYTI ĮVEDINĖTI EURĄ LIETUVOJ - ČIA GI BEPROTYBĖ.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*