Visi komentarai
ARUNAS, 2012-07-20 19:26

su mazom pajamom? o bedarbiui? i ka reikia kreiptis kad juos patikrintu, nes to jie daryt negalejo, kad ir kas pasinaudojo mano duomenimis ir prisiskolino?

guzikas, 2012-03-08 11:02

Kur čia besutramdysi tuos greituosius kreditus? Kas iš to, kad ėmė ir suvaldė kažkiek padėtį, apribojo kreditų veiklą ir savivalę? Juk iki šio apribojimo iš greitųjų kreditų lengvų pinigų panorę žmonės skolinosi tiek daug ir taip dažnai, kad iki šiol yra krūvos skolininkų, nesugebančių pasidengti skolų. Mano nuomone, apskritai reikėtų tokius skolintojus uždrausti. Visuomenė priprato ko nors pritrūkusi eiti lengviausiu keliu ir skolintis šimtą ar tūkstantį, kai senais laikais žmonės būtų paprasčiausiai taupę ir susitaupę norimam pirkiniui. Toks ėjimas lengvu keliu veda prie didėjančio vartojimo, daiktų nevertinimo, o kokią žalą visam pasauliui turi didėjantis vartojimas jau net nereikia minėti. Galų gale, kodėl žmonėms nesakoma, kad kas kartą jie taip pasiskolindami kelis šimtus gadina savo kreditingumo istoriją? Kas bus, kai po kelių pasiskolinimų vakarėliams ar naujiems drabužiams norėsis kredito būstui, o bankas atsisakys jį išduoti remdamasis tuo, kad skolinti šiam asmeniui neperspektyvu dėl prastos kreditingumo istorijos? Beliks verkt ir plaukus rautis dėl kvailų praeities poelgių.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas