Visi komentarai
Tomas, 2012-06-19 17:34

Šaltinis jų puslapyje FAQ's. edxonline.org/faqs.html

Tomas, 2012-06-19 17:33

Jei teisingai supratau, tai ne visi norintys galės mokytis ir baigus diplome nebus minima, jog buvo baigta MIT ar Harvard universiteto kursai. Pataisykite, jei klystu. Šaltinis: Who can take edX courses? Will there be an admissions process? For a modest fee, and as determined by the edX board, MIT and Harvard, credentials will be granted only to students who earn them by demonstrating mastery of the material of a subject. Will the certificates be awarded by Harvard and/or MIT? As determined by the edX board, MIT and Harvard, online learners who demonstrate mastery of subjects could earn a certificate of completion, but such certificates would not be issued under the name Harvard or MIT.

Mekas, 2012-06-03 18:07

Jau užsirašiau :)))

Skaistė, 2012-05-05 00:09

Labai džiugu, kad ir Harvardas įsijungia į nuotolinių studijų projektus prieinamus visam pasauliui. Jau nekantrauju laukdama pirmos paskaitos.

xxx, 2012-05-04 19:11

o cia tai variantas. Aisku is ju puses tai protingas verslo planas. Jei tas milijardas sugalvos gauti sertifikata ir jis kainuos kad ir 10 zalio - pajamos gana graziai skambancios. Aisku pats online kursas ir sedejimas harvardo ar MIT paskaitose du skirtingi dalykai, bet vien priejimas prie mokymosi medziagos ko vertas. isirasysiu i ju gretas kai tik bus prieinama.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas