Visi komentarai
Darius, 2011-11-02 17:43

Lietuva, kurią myliu, išsiskiria savo žmonėmis, kurių lydintys atributai yra ypač gera genetika (fiziologinėje, psichologinėje, dvasinėje plotmėse), ytin sena kultūra, pasižyminčia ne tik savo seniausia ir turtingiausia kalba, bet ir ytin sena istorija, kurią nuo mūsų užkariautojų ideologinė politika tiesiog beveik paslėpė. Apie fiziologinę genetiką - tik trys vargani milijonai, o pasaulinėse varžybose dėl stipriausių pasaulio galiūnų vardų eilę metų sau lygių neturime tiek asmeninėje (Žydrūnas Savickas), tiek komandinėje įskaitoje. Dešimtis ir šimtus milijonų žmonių populiacijas turinčios šalys (Rusija, Kanada, JAV, Australija) - ilsisi. Apie visokius krepšininkus ar lengvaatlečius aš net nekalbu. Kultūra - seniausia, prokalbės vardo verta kalba. Giliausia didingiausia istorija. Ne ant pelkinių ir miškinių kunigaikštukų pamato Vytautas "sukūrė" (tiksliau - atkūrė) didžiausią to meto visos Europos federacinę imperiją, kurią įpratom vadinti LDK. Mūsų Tautos istorinės šaknys ženkliai toliau nei 1009 metais paminėtas Lietuvos vardas. Ir tos šaknys ytin storos. Kreiptis į atitinkamus šaltinius. Neturėjom rašto?? MELAS. Romėnų, germanų ir maskolių ilgametė genocidinė politika beveik "išrovė" mūsų atsiminimus apie mūsų raštą, beveik išnaikino rašytinius šaltinius. Dvasinė sfera - daug (o galbūt beveik viską ;) to, kuo dabar taip masiškai žavimasi žvelgiant į rytų dvasinį-filosofinį palikimą, galima atrasti mūsų žilos tautosakos, mitologijos paminkluose. Žmonių psichogenetika - tvirti, sveikai užsispyrę, atkaklūs, o drauge gebantys prisitaikyti ir išlikti žmonės. Ir tam geriausias liūdininkas - istorija.

svintusinis, 2011-10-27 18:18

ISEINA geriau nieko nedaryti negu daryti kvailystes taip sakant didesne sekmes tikimybe nedaratnt iseina...idiotai

senis, 2011-10-27 12:47

Tikrai nekomentuosiu ar paminėtos idėjos yra protingos ar kvailos. Zuokas turėjo tikslą, kad apie jį kalbėtų ir jis tai pasiekė minimaliais kaštais. Pripažinkim, ką jis turėjo padaryti gero, kad tas "Hu...." portalas kvailu pavadinimu apie jį rašytų? O čia jau rašo. To ir siekiama. Lietuva dar tų kvepalų nepagamino, o jau visi kiek laiko rašo. Galima jau jų ir negaminti, reklama jau yra. O aplamai, tai man visiškai tas pats ką apie mus kažkokie žurnaliūgos rašo ar kažkokie komikai sako. Aš pas juos nevažiuoju ir norėčiau, kad jie pas mus nevažiuotų. Mažiau prezidentūros sienas nuo myžalų reiks plauti. O tai jau nauda. Taip pat nenorėčiau, kad lietuviški portalai rašytų, kad Švedijoj ar Vokietijoj sugalvotos įvairios idėjos yra kvailos. Tai jau būtų kultūros stoka. Todėl būtų puiku, jei tokią privilegiją turėtų tik "vakarietiškais kvapais" atsiduodantys žurnalistai (arba bent tokiais patys save laikantys). O aš geriau pasikvėpinsiu lietuvišku kvapu.

Tankas, 2011-10-25 19:44

Balsas nusivaziavo - raso straipsnius, pagal straipsnius, net isversti nesugeba. Iesko sensaciju - nesunku juk susigaudyti, kad nei Lietuvos kvapas, nei Zuokas su tanku nera Turizmo departamento projektai. Turizmo departamentas tiesiog neipirktu tokiu ideju...

Donatas, 2011-10-25 16:12

O kas yra "protinga" įvaizdžio kūrimo priemonė? Protinga įvaizdžio kūrimo arba kitaip tariant marketingo priemonė būtų ta kuri atitinka Lietuvos realybę, o ne yra paimta iš Vakarų pasaulio, kuris yra visiškai kitoks, turi visai kitą kulturą, gyvenimo kokybę, žmonių vertybes ir t.t. Lietuva kaip ir visada buvo ir yra trumparagystės spąstuose, nes mano gali apgauti turistą, tačiau nesupranta, vieną kartą apgavusi, jo daugiau nesusilauks. Manau, kad per daug neteisingas burbulas yra pučiamas Vakarų pasauliui apie Lietuvą, tačiau šitas burbulas greitai subliuška, kai tik užsienietis atskrenda į Lietuvą ir įlipa į smirdantį Vilniaus taksi (sena pasata) su vairuotoju be kostiumo ir su prakaituoptais nudriskusiais rūbais (Kazakstano stiliuje). Pravažiaves keleta kvartalų, pamato tuštumą, apleistus miegamus rajonus, varganus žmones, prastą miesto planavimą ir t.t. Lietuva turi kuo pasidžiaugti tik fragmentais (pvz vilniaus senamiestis, druskininkai etc.)... Tačiau nenubėgant nuo esmės, noriu pasakyti, kad marketingas tai ne akių dūmimas ir turi atspindėti realybę, nes kitokiu atveju žmogus nepirks produkto (nevažiuos į šalį), ko pasekoje ilgalaikė turizmo strategija žlugs.

klaustukas, 2011-10-25 12:44

O kas yra "protinga" įvaizdžio kūrimo priemonė?.. Beje, kažkada ir automobiliai buvo išjuokti, kad per greitai važiuoja ir žmonės juose gali uždusti :)

soj, 2011-10-23 23:25

yra zinomi atvejai, kai talentingu zmoniu idejos buvo isjuoktos, bet veliau pasiteisino ir dave puikiu rezultatu. Lietuviai turetu labiau pasitiketi, vertinti ir palaikyti savo tautieciu dabus, idejas. Kaip gi nesijuoks kitatauciai is musu jei mes patys shaipomes is saves,ne todel ,kad kuriame ir bandome igyvendinti fix idejas, o todel kad pirmieji puolame kritikuoti . Reikia dziaugtis, kad dar yra zmoniu kurie dar nori kazka daryti, buten tai ir turetume akcentuoti, o ne kritika Daugiau pozitivumo.

WASP, 2011-10-23 10:31

Demesi galima atkreipti ir protingais projektais,nebutinai pasirodyti idijotais,kad mus pastebetu.

tikslas pasiektas, 2011-10-22 13:16

Negi nesuprantat, kad tikslas pasiektas - i mus tkreipe demesi! O kokiu budu ir kaip - cia antraeiliai dalykai. To ir siekia reklama - juodoji techno negi neaisku dar kam nors? :) Zuokas rulez :)

Rza, 2011-10-22 12:31

Arba dar ir trečia reikšmė - lietuvių kvapas, sukurtas lietuvių

Rza, 2011-10-22 12:28

Na, vien jau perskaičius kas parašyta ant flakono sunku nesijuokti: "Lietuvos kvapas" , "Sukurtas lietuvių". Angliškai turėtų skambėti dar kiečiau, nes Lithuanian scent (odour, perfume, redolence) - nežinau kaip konkrečiai išversta - angliškai reiškia ne tik Lietuvos kvapas, bet ir lietuviškas kvapas (pagamintas lietuvių). Lbai dviprasmiška :D

karolina, 2011-10-21 21:06

sustojusi prie shito kvapo sarkastishkai nusishypsojau,pagalvojau ta pati,bet paskui pamaniau,na,daro kazka,tegul daro,o kvapas tikrai vertas tokios kainos,nors deja,daugelis jos neikas...

Uhuu, 2011-10-21 19:48

Na Uk sklando toks anekdotas: Ateina lenkas gyvenatis UK pas lenka gydytoja ir skundziasi negaluojantis ( UK gydytojai niekaip negalejo nustatyti negalavimo priezasties). Lenkas gydytojas isklauses, duoda kibira ir sako :- Prisik ant visaus pamyzk ir 10 min pakvepuok. Lenkas taip ir padaro ir pasijaucia geriau. Klausia gydytojo ''Kas man buvo?'', gydytoja atsako: '' Nieko rimto, tiesiog pasiilgai gimto krasto kvapo...''

hm, 2011-10-21 14:30

Siūlau pasižiūrėt (atidžiai; tikrai nėra prasmės žiūrėt, jei nesiekiama peržiūrėt VISKO) ir pamąstyt, nes kai tai įvyks jau žinosit kas ir kaip yra ir bus: Atsidarykit YouTube ir paieškoj surašykit (COPY/PASTE) "Youtube: /watch?v=2Rsrek-kpD0"

artis, 2011-10-21 14:21

as manau kad uzsinietis atspetu is triju kartu kur Bananu salis europoje. Darbai kalba patys uz save.

Salomeja, 2011-10-21 12:44

Išties kiekvienai šaliai yra būdingi atitinkami kvapai. Rytų blokas? Vadinasi autorius priskiria save Vakarų blokui. Kas tai - konfrontacija? Ar mes turime teisę į savo nuomonę, normalaus (visuomenės normų ir įstatymų ribose) elgesio laisvę, ar privalome "taip daryti, kaip Jurgelis, „Huffingtonpost.com“, dėdė Semas ir t.t.

Čiabuvis, 2011-10-21 11:45

Tas Artūras iš asocialios šeimos jau ir man pradeda patikti. Tik tokie paplaukę ir gali reikalą išjudinti.

Vilius, 2011-10-21 11:24

jau vien tai, kad hofinpostai ir kolbertai sneka bei raso apie LT - didziulis laimejimas. Vezio principas - kuo labiau spaudzia, tuo stipriau einam i prieki... atbulai. Mazoms tautoms tai pasiteisina.

vilius, 2011-10-21 11:02

Puikus dalykas tas kvapas - originali ideja , ir Zuokas saunuolis - reklamoje svarbiausia ISSISKIRTI, ypac mazai saliai. VALIO!!! teskite, teskite

debilas, 2011-10-21 10:33

jo jo, ir aš pritariu.

Mixas, 2011-10-21 10:10

Apgailietina maza tautele

Tadas, 2011-10-21 09:42

Apgailetinas straipsnio pavadinimas

Livija, 2011-10-21 09:42

Apgailėtina žurnalistika, kurianti apgailėtiną Lietuvos įvaizdį. Pavargome nuo jūsų apgailėtino sarkazmo, nuo nepaliaujamo noro įkąsti, įgelti, pašiepti. Šaunuoliai tie, kurie kuria kažką teigiamo, puoselėja idėjas, kad ir kokios absurdiškos jos atrodytų neišprususiai masei.

Darius, 2011-10-21 09:26

Mes šaunuoliai ir kurkime taip toliau.Nesižvalgykime atgal ir neklausykime kas ką galvoja,kas kaip žiuri.Daugiau pasitikekime savimi.Nesvarbu kad mes nedidelė tauta,svarbu kad mūsų ketinimai,idejos,darbai yra geri.Taip ir toliau!!!!!!

muma, 2011-10-21 09:09

nusi....sikt ka galvoja kazkas kazkur!!!

muma, 2011-10-21 09:09

nusi....sikt ka galvoja kazkas kazkur!!!

aras, 2011-10-21 07:51

o man bobutė sakė...

mylda, 2011-10-21 00:20

Straipsnis apie kazkoki straipsni? Nusirito zurnalistika iki zemiau keliu... Tingi jau zurnalistai atrasti idomiu dalykeliu siame nuostabiama pasaulyje.

to hm, 2011-10-20 20:44

Vajej, kokie paranoidinės šizofrenijos kliedesiai. To klipo kūrėjas yra pavojingas visuomenei ir turi būti uždarytas visam laikui su kitais pavojingais psichiniais ligoniais. Spėju tai tu pats. Man tavęs gaila.

nesuprantu, 2011-10-20 20:22

a kas išviso tas Huffingtonpost ??? Kažkoks autoritetas???

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*