Visi komentarai
praeivis, 2012-03-15 15:38

nesamone pasiziurekit atidziai i pirma pastraipa kur raso tas statistikas, raso kad, cituoju "Dar 2006 m. atlikta apklausa parodė, jog 93% PC žaidimų ir 83% konsolinių žaidimų PIRKEJU yra žmonės, vyresni nei 18 metų. Vidutinis PIRKEJU amžius, jei tikėti statistika, sudaro 40 metų.", tai gi kad visai ne zaideju, o pirkeju.

Taspats, 2012-03-13 22:20

tie zaidimai suvalge daug daug metu tiesiog surijo bet nepasakyciau kad kokiu "no liferiu" uzaugau ir dabar dar pazaisciau bet kad nebeliko laiko :)

DFASF, 2012-03-13 13:18

Nusvaigo , nueikit ir paziurekit keik top filmai uzdirbo , AVATARAS - 3 milijardus +

Klaida, 2012-03-13 11:59

ilgiausiai kurtas žaidimas Duke nukem 2 - 14 metų.

tetis, 2012-03-13 11:40

O kokie zaidimai tinka vaikams 7 metu ir 4 metu. Kad ismoktu rusu, bei anglu kalbas.

ramas, 2012-03-13 08:16

VOT BLEM VARAI SU SAVO DIEVU. TAS IR YRA KAD JIS ZYDU DIE VAS, NE MANO. O SIAIP TAI PRIES KOMENTUODAMAS GERIAU PERSKAITYK BIBLIJA SENAJI TESTAMENTA IR GALESI BUTI MANDRAS. PATI KRUVINIAUSIA RELIGIJA PASAULYJE.

Elmas, 2012-03-12 09:11

As apsales po "tuoj pasauliui bus kaput" komentaro ... ir is kur tokiu idiotu atsiranda? Siaip zaidimai tai ne vien blogis, blogai, kai juose buna tik smurtas, ir niekas daugiau nesvarbu. Pvz dabartiniai sanandreso servai - visiskai beprasmis taskymasis, net kazkada zaistas dumas pvp turejo daugiau prasmes. Nors ir pastarieji vysto tam tikrus sugebejimus - reakcijos greitis, orentacija erdveje. Geriausi tai RPG ir loginiai zaidimai, ten tikrai daug ismoksti, ne tik kelis peles mygtukus spaudineti ... Maniskiai vaikai rusu kalbos pramoko geriau negu dabar mokykloje ismoko ... vien del keliu zaidimuku.

maryz, 2012-03-12 09:04

geri žaidimai niekada nebus atviro kodo pritaikomi multisistemom, kadangi čia susitarimas yra su geležies ir os gamintojais. vieni kitiems duoda uždirbti. kasmet žaidimai išeina vis aukštesniais reikalavimais, taip skatinami žmonės vis pirkti naujus kompiuterius kas keleri metai. taip pat ir su os. win7 jau nebesudėtum i Pentium II

Evaldui, 2012-03-11 23:51

is tavo komentaro atrodo kad tau max 20 metu :D HAHA

Evaldas, 2012-03-11 18:40

Nu, blemba . Iš kur tokie ydijotai realiginiai fanatikai imasi ? kaip , kad paskubiname komentare ? Žąsine eik mėgot , a !!!!! Šiaip tai žaidimai geras dalykas .Retai tenka pažaist , nes mažai žaidimų kas kuria "Linux" os . Bet seniau mėgdavau , nors jau esu ne pirmos jaunystės , man 45 metai .Bet jau 6 metai , kaip nenaudoju windows os . Jai žaidimų kūrėjai nori , kad žaisčiau lai kure žaidimus , kad ir komercinius Linux osui .Pirksiu ir žaisiu .

TUOJ PASAULIUI BUS KAPUT!, 2012-03-11 18:27

Kur dingo žmogiškosios vertybės?... KO JŪS TIKITĖS APLEIDĘ IZRAELIO DIEVĄ IR JO VIENTURTĮ SŪNŲ JĖZŲ KRISTŲ?... Degradacija tik didės ir didės. Kol nebus pasakyta STOP, bet tai pasakys ne žmonės, nes žmonės net nenori sustot ir pagalvot... Ai, vienu žodžiu, atsisakot Jo ir Jo mokymo, todėl ir pjaunat ką pasėjot... Taip, kuomet humanizmas ir žmogaus teisės yra priešpastatomos Biblijiniam mokymui, tuomet ir gaunasi taip, kad visuomenė tik degraduoja ir degraduoja. Atsiranda legalus žudymas (abortai, eutanazija ir t.t.); propaguojami visokie iškrypimai, sakoma nevokit, nemeluokit, o vagiama ir meluojama kasdien ir vis dažniau ir t.t. ... Taip, galit kritikuot šitą komentarą kiek norit, jei norit, bet tai, ką aš čia parašiau yra nepaneigiama tiesa, o anksčiau ar vėliau tiesa laimi prieš melą... Taip, jokie žmonių įstatymai niekada nieko neišspręs... Sekmės ir toliau gyventi iliuzijose. Ir beje, tuoj dar ir antikristas pasirodys... Kaip parašyta: Danieliaus 8: 23 Jų karaliavimui baigiantis, kai piktadariai bus pripildę savo saiką, iškils akiplėša ir klastingas karalius. 24 Jis bus galingas, bet ne savo jėga, ir įvykdys baisių nusikaltimų. Ką darys, jam seksis, jis sunaikins galinguosius ir šventųjų tautą. 25 Jo planai bus klastingi ir jam seksis. Jis didžiuosis savo širdyje ir taikos metu daugelį sunaikins. Jis pakils prieš kunigaikščių Kunigaikštį, bet bus sunaikintas be žmogaus rankos. Apreiškimas Jonui 13: 4 Žmonės garbino slibiną, kuris atidavė valdžią žvėriui. Jie garbino žvėrį, sakydami: „Kas galėtų lygintis su žvėrimi, ir kas galėtų kovoti su juo!“ 5 Jam buvo duotas snukis kalbėti išdidžiai ir piktžodžiauti, ir duota valdžia taip daryti per keturiasdešimt du mėnesius. 6 Ir jis atvėrė nasrus piktžodžiauti Dievui, piktžodžiauti Jo vardui, Jo buveinei ir dangaus gyventojams. 7 Jam buvo duota kovoti su šventaisiais ir juos nugalėti. Jam buvo suteikta valdžia visoms gentims, kalboms ir tautoms. 8 Ir jį garbins visi tie žemės gyventojai, kurių vardai neįrašyti nuo pasaulio sutvėrimo nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje. 9 Kas turi ausis, teklauso.

Del, 2012-03-10 20:49

Pvz: Dar mazas, zaisdamas gothic ir gothic 2 ismokau kuo puikiausiai anglu kalba. Tai dabar net mokytojos stebisi is kur pas mane toks zodynas :D

pastebejimas, 2012-03-10 13:12

Tavo zaidimo stilius tiesiogiai atspindi tavo vidinio pasaulio architektura.

pastebejimas, 2012-03-10 13:09

Zaidimu nauda: zmoniu bendravimas, konkurencijos tobulinimas, taktika, atmintis, atsakomybe - zodziu jie padeda tobuleti bei bresti. Aisku kas per daug tas nesveika - apskritai visas gyvenimas yra zaidimas. Ir kaikurie zmones, nemegstantys zaidimu, pazaide juos suprastu, kiek daug elementariu klaidu jie daro gyvenime :D - t.y. zaidime tavo sekme tiesiogiai priklauso nuo tavo veiksmu, realiame gyvenime dauguma gyvena iliuzijose.

Julija, 2012-03-10 10:08

Įdomiai paskaytyti

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*