Visi komentarai
Simona, FIKVA, 2012-09-28 19:39

Sveiki, Tiems, kam aktualus šis straipsnis, Finansų ir kreditų valdymo asociacija turi gerų žinių. Žinant, kad klaidas daro virš 90% imančių arba turinčių paskolas, kviečiame visus, norinčius sutaupyti arba išvengti klaidų, į neeilinį renginį Lietuvoje - konferenciją „Kaip sudaryti paskolos grąžinimo planą, kad sumokėtumėte perpus mažiau palūkanų ir netektų tarnauti bankui“, kuri vyks: spalio 6 d. Kaune, spalio 13 d. Klaipėdoje ir spalio 20 d. Vilniuje. Daugiau informacijos galite gauti telefonu 8 616 50319 arba el. paštu bei svetainėje Pagarbiai, Simona, Finansų ir kreditų valdymo asociacija

to pastebejimas 1, 2012-09-19 13:36

Lankstumo tamsta. Paprastai šnekant palūkanos susidaro iš banko uždirbti norimų pinigų skaičiaus + galimos paskolos rizikos ir galimų išlaidų. Pateik save kaip perspektyvų tik į viršų kilsiantį, puikią specialybę ir potencialą turintį darbuotoją, kurio pajamos su laiku tik augs, o paskolai grąžinti nereikės pardavinėti paskutinių kojinių. Bankas duodamas paskola investuoja, jei įtikinsi, kad nesi rizikinga investicija, gali tikėtis mažesnių palūkanų. Tai įstaiga, kuri visada renkasi žvirblį rankoj, nei briedį girioj.

pastebejimas 1, 2012-09-19 12:44

Na ir kokius argumentus derybu metu pateikti? Bent jau kazka pasiulykit. Ar cia tiesiog teisininkai reklmuoja savo paslaugas?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*