Visi komentarai
Vaidas, 2014-02-03 11:58

/Users/liolik/Desktop/images-1.jpeg

antra euro pusė - žinok, 2014-01-31 16:08

Buvęs Seimo Ekonomikos komiteto narys, Valdemaras Valkiūnas teigia, kad Lietuvoje niekas iš esmės, rimtai nediskutuoja apie euro įvedimo pasekmės Lietuvai. „Mano paskaičiavimais, mes kiekvienais metais į Europos stabilizavimo fondą mokėsime 350 milijonų eurų (apie 1 mrld. 208 mln. Lt)“, – įstodama į „euro klubą“, Lietuva turės pateikti ir garantą – užstatyti savo turto ES už 8,5 mlrd. -Gerb. Valdemarai, štai jūs teigiate, kad įsivedusi eurą Lietuva kasmet turės į Europos stabilizavimo fondą mokėti duoklę – 350 milijonų eurų. Ar tai stabilus mokestis, ar jis kintamas? -Ne, jis nėra stabilus – tai yra procentai nuo BVP. Kuo didesnis BVP, tuo daugiau reikės mokėti į Europos stabilizavimo fondą. Pagal dabartinį Lietuvos BPV, mes į Europos stabilizavimo fondą mokėtume 350 milijonų eurų. -Įsivesdami eurą, mes dar privalėsime garantuoti 8,5 mlrd. Tai reiškia, jeigu garantiniame fonde trūks pinigų, jie pasinaudos tavo garantija – 8,5 milijardo. -Ir ką mes tai ES galime užstatyti? Kas gali būti ta garantija? -Geležinkeliai, mūsų keliai, elektra, dujos. Viskas, kas dar neprivatizuota, neprichvatizuota, turės būti užstatyta. Kiekvienas, stodamas į „euro klubą“, turi įsipareigojimus. Švedija juk dėl to specialiai ir daro viską, kad neatitiktų tų Mastrichto reikalavimų, jog nevykdytų to, ką pasirašė stojant į Europos Sąjungą. Jie specialiai gudrauja – kad jų neprispaustų įsivesti eurą. Nors Švedija, kaip ir Lietuva, stodami pasirašė, apgavo tautą, nepasakodami visų niuansų. Juk kaip buvo: greitai, greitai, laimės žiburys jau šviečia. Duoklė Briuseliui -O mes dabar mokame kokią duoklę Briuseliui ir jei taip, tai kiek? -2013 metais Lietuva Briuseliui turėjo sumokėti 1 mlrd. 130 milijonų litų duoklės nuo bendro vidaus produkto. Ir mokame kiekvieną mėnesį. Ten nėra taip, kad „dabar neturime, reikia pasiskolinti“. Duoklė Briuseliui – prioritetas. Atlyginimų gal nesumoka, pensijas „užtempia“ ar negrąžina, o duoklė yra mokama. Aš turiu oficialų laišką, kuriame yra išaiškinimas: kiekvieną mėnesį Briuseliui mokame duoklę. Kaip kokius alimentus. O jeigu dar pridėtume virš 2 mlrd. bankams… O kiek įsisavinome iš ES strūktūrinių fondų 2007-2013 metais? Tiktai 53,6 proc.!

Gintaras, 2014-01-31 09:31

Kodėl nepateikiamas atsakymas į esminį klausimą - kodėl nėra rengiamas referendumas dėl euro įvedimo, kaip to reikalauja LR Konstitucija????? (neskleidžiant melo, kad toks jau neva buvo)

skrebutis, 2014-01-30 20:08

Negi neaišku iš globalizacijos naudos mes neturim - žaliavos brangsta darbo jėga pinga maistas brangsta, kuras irgi (ar tiksliau dėl QE3 visos valiutos nuvertėja JAV exportuoja infleciją visam pasauliui - petro dolar). Nauda yra bankininkams ir korporacijoms viskas dabar visur susiję: jei Frankfurte nusičiaudo bankininkas Niujorke pasako į sveikatą. Yra labai protingų o aš šizofremikas, ok KAS ATSITIKS KAI TARPBANKINIŲ PALŪKANŲ NORMA PALIKS 12, 17, 30% ir negalvokit kad taip nebus. Kas negali tęstis amžinai tas ir nesitęs palūkanos pradės kilti. Labai norėčiau išgirsti Butkevičiaus išaiškinimą visai tautai KAS BUS SU ES IR EURU KADA PAKILS PALŪKANOS??? Kas pasidomėjo žino bankai kris kaip musės visoj ES bus įšaldyti visi indėliai indėlininkai taps bankų kreditoriais. 70 % lietuvių nepasitiki valdžia įdomu ką likę 30% galvoja, jei jie pasitiki valdžia ir bankais TAI JIE NUSIPELNĖ TO KAS ATEINA..... Gali valdžia skiesti kiek nori SKAIČIAI PASAKO VISKĄ MAN NET GINČYTIS NEREIKIA: nedarbo statistika, valstybių skolų dydžiai. Kada valdžia išeina ir sako "Oi kaip puiku bvp pakilo vienu procentu, nedarbas sumažėjo dviem%". Ei, žmonėm nereikia sakyti kad valstybė atsigauna jie tą patys matytų.

Sauliui, 2014-01-30 19:55

Neatims sakai? Naivuolis. Suvarys tave į bankrotą ir neteksi tos žemės. O nebankrutuoti prie Briuseliškos išmokų "lygybės" - misija neįmanoma.

Saulius, 2014-01-30 16:37

Ar kas nors buvo sakoma, kad reikės žemęs užsieniečiams parduoti? - o kas tau liepia ją parduoti??? Turėk tą savo žemę apsikabinęs, nieks neatims.

to tiesa, 2014-01-30 11:10

geriau transnacionalines ir povandenines, transatlantines ir zydiskos korporacijos nei girtas lietuvis.

VISA TIESA APIE EURA, 2014-01-30 10:56

Ką valdžia nutyli apie euro įvedimą Lietuvoje? Buvęs Seimo Ekonomikos komiteto narys, Respublikonų partijos pirmininkas Valdemaras Valkiūnas teigia, kad Lietuvoje niekas iš esmės, rimtai nediskutuoja apie euro įvedimo pasekmės Lietuvai. „Mano paskaičiavimais, mes kiekvienais metais į Europos stabilizavimo fondą mokėsime 350 milijonų eurų (apie 1 mrld. 208 mln. Lt)“, – sako V.Valkiūnas. Tačiau ir tai, anot jo, dar ne viskas: įstodama į „euro klubą“, Lietuva turės pateikti ir garantą – užstatyti savo turto ES už 8,5 mlrd. Taigi, šiandien ypač aktualia euro įvedimo tema kalbamės su buvusiu Seimo Ekonomikos komiteto nariu Valdemaru Valkiūnu. -Gerb. Valdemarai, štai jūs teigiate, kad įsivedusi eurą Lietuva kasmet turės į Europos stabilizavimo fondą mokėti duoklę – 350 milijonų eurų. Ar tai stabilus mokestis, ar jis kintamas? -Ne, jis nėra stabilus – tai yra procentai nuo BVP. Kuo didesnis BVP, tuo daugiau reikės mokėti į Europos stabilizavimo fondą. Pagal dabartinį Lietuvos BPV, mes į Europos stabilizavimo fondą mokėtume 350 milijonų eurų. Tačiau nėra garantijos, kad nereikės dar mokėti papildomai, kadangi tie pinigai yra išimami ir duodami Graikijai, Portugalijai, Ispanijai, Italijai, kuri pastaruoju metu ypač siūbuojasi ir negali iš žemutinio taško išeiti. -Kiek tas papildomai? -Įsivesdami eurą, mes dar privalėsime garantuoti 8,5 mlrd. Tai reiškia, jeigu garantiniame fonde trūks pinigų, jie pasinaudos tavo garantija – 8,5 milijardo. -Ir ką mes tai ES galime užstatyti? Kas gali būti ta garantija? -Geležinkeliai, mūsų keliai, elektra, dujos. Viskas, kas dar neprivatizuota, neprichvatizuota, turės būti užstatyta. Kiekvienas, stodamas į „euro klubą“, turi įsipareigojimus. Švedija juk dėl to specialiai ir daro viską, kad neatitiktų tų Mastrichto reikalavimų, jog nevykdytų to, ką pasirašė stojant į Europos Sąjungą. Jie specialiai gudrauja – kad jų neprispaustų įsivesti eurą. Nors Švedija, kaip ir Lietuva, stodami pasirašė, apgavo tautą, nepasakodami visų niuansų. Juk kaip buvo: greitai, greitai, laimės žiburys jau šviečia. -Iš tiesų, balsuojant dėl Lietuvos stojimo į ES, niekas nesakė, kad reikės litą palaidoti, eurą įsivesti, atominę uždaryti… -Taip, taip, o paskui tik paaiškėjo, kad yra visa krūva įsipareigojimų. Tai reikia imti ir padaryti auditą – kokie dar įsipareigojimai nusimato? Ar kas nors buvo sakoma, kad reikės žemęs užsieniečiams parduoti? Tik dabar gaunam išaiškinimą, kad laisvas prekių ir kapitalo judėjimas reiškia ir žemės pardavimą užsieniečiams! Tai reiškia, kad padedam transnacionalinėms korporacijoms užgrobti visą pasaulį.

To Skrebutis, 2014-01-30 10:56

Ponaiti jūsų pasisakymai panašūs į lengvą šizofreniją paremti niekuo kaip tik garsiomis šnekomis

Juozas, 2014-01-30 10:50

To skrebutis. Įdomus jūsų mąstymas...

skrebutis, 2014-01-30 09:03

Lenkija jau išvogė pusė privačių fondų kipras išvogė pusę bankų indėlių o indėliai užšaldyti skaityk metai. Lauk kol mūsų valdžia išvogs tavo penciją privačiam fonde ir išvogs tavo banko saskaitas - TAI KAS ČIA IDIOTAS? I r negalvok kad taip nebus mūsiškė valdžia irgi mokesčių nesurenka.........

To skrebutis, 2014-01-30 08:45

idiotas....

skrebutis, 2014-01-30 08:00

Niekam to euro nereikia tik valdžiai. Straipsnis po straipsnio MAN TAS PRIMENA VALDŽIOS ISTERIJĄ Briuselis (fašistai) seimą laiko už kiaušų ir Lietuva vėluoja visi kiti jau įvedė TROJANĄ (eurą) į savo bankines sistemas. O laiko liko nedaug iki ES žlugimo o Briuseliui reikia kad visi būsų įsivedę eurą. Eurui žlungant ES biurokratai mėgins perimti nacionalinius bankus šalyse narėse nes šie gaus beilautus ir viskas dėl euro... Euro įvedimas Lietuvoj yra POLITINIS SPRENDIMAS, STALINO SPRENDIMAS TREMTI LIETUVIUS Į SIBIRĄ MIRČIAI IRGI BUVO P.O.L.I.T.I.N.I.S.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*