Visi komentarai
anon, 2015-07-03 13:01

privatumo jokio visi tavo pinigai sekami kiek turi kur isleidi ir tt ir bankai uzsimane gali tavo banko saskaita uzsaldyti ir lieki be pinigu isvis, demokratine pasaka

che, 2015-06-10 23:14

niekuo jau netikiu. Sako kad grynieji brangus, na bet kas neleis tuos elektroninius pabrangint kai jie pataps monopoliniais? Priedo - kiek suktybiu juk su tom kortelem, ir to vis daugeja. Nu tai kas finale - juk vistiek draudimai ar komepnsacijos tiem nuostoliam. Va, sako ka 100mlrd grynuju aptarnavims kainuoja. Google sako, kad ka tik rinkoj grynuju euru virsijo trilijona. Tai kas cia gaunas - net 10%. Pirma - tai sunkiai tiketina, kokias 1-25 vieryciau. Antra - su visais banku mokescias ir aferu dengimais iseis tas pats. O skirtumas tbus ik tama ,kad viska sluosis bankai, dabar dar bent bankomatu gamintojai/aptarnautojai ir banknotu spausdintojai kazkiek uzdirba.

n/a, 2015-06-03 10:42

korteles patogu, bet kaip del visokiu aptarnavimo kokesciu? sako elektroniniai pinigai nebrangsta, bet mokesciau tikrai uz tai kils. Turetu buti isvis panaikinti aptarnavimo mokesciai, arba uzdetos lubos!

skrebutis, 2015-06-03 08:22

NWO ATEINA LIETUVON??? Kam runkeliams grynieji va plastiko kortelė ja atsiskaitai krautuvėj degalinėj už komunalkes viskas liux. Tik kad ne visai JIE NORI PANAIKINTI GRYNUOSIUS NES LIETUVOS BANK PRIVALOMI REZERVAI YRA 3%. UŽTEKS MAŽAI DALIAI NUEIT PASIIMT PINIGŲ IR BANKAI LIKS BE VALIUTOS ATSARGŲ (PAMIRŠOT EBSW IR SEKUNDĘ?). TAI GI BANKININKAI SUGALVOJO GENIALŲ PLANĄ PALIKIM ŽMONES BE FIZINIŲ PINIGŲ - ŽINAU TEN TIK POPIERIUKAI SU PAVEIKSLĖLIAIS IR NULIAIS BET POPIERIUKAI GERIAU NE PLASTIKO KORTELĖ KURIOJ TĖRA ELEKRTONAI KAIP MAGNETINĖJ LAIKMENOJ.. KADA AŠ ALIEKU MAINUS GRYNI UŽ PREKĘ MAN TAS NEKAINUOJA KADA NAUDOJI PLASTIKĄ TURI MOKĖTI APTARNAVIMO MOKSETĮ, MAT BANKUI SUNKU STUMDYTI NULIUS KOMPO EKRANE... JEI GALVOJAT KAD SOVIETŲ SAJUNGOJ BUVO BLOGAI PALAUKIT KADA PANAIKINS GRYNUOSIUS - SOVIETMETIS ATRODYS GERI LAIKAI. ĮSIVAIZDUOKIT BANKAS IR VALDŽIA MATO VISKĄ KĄ DARAI KĄ PERKI KIEK PERKI KUR PERKI O JEI VALDŽIAI KAS NEPATIKS KĄ PERKI JIE UŽŠALDYS SASKAITAS O KAIP TADA ATSISKAITYSI KRAUTUVĖJ UŽ MAISTĄ JEI NEBELIKS GRYNŲ?????? BOYS IT'S BRAVE NEW WORLD.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*