Visi komentarai
Rasa NAMS, 2012-10-02 12:11

vaje - praregėjimas.. toks jausmas, kad mano išsakytas mamų sambūrio suformuotas mintis analitikai atranda po trejų metų kaip visišką inovaciją... cituoju: "Kaip elgseną keičia darbo apmokestinimas? Jis mažina paskatas stengtis, tobulėti ir daugiau dirbti. [...] Todėl tobulinant Lietuvos mokesčių sistemą būtina rasti būdų sumažinti darbo jėgos apmokestinimą. Kadangi didžiausia problema yra ne gyventojų pajamų mokestis (GPM), o kvapą gniaužiančios įmokos Sodrai, mažinti reikėtų būtent jas. Tačiau, turint omenyje Sodros biudžeto deficitą, tuo pačiu metu reikėtų radikaliai sumažinti ir jos išlaidos. Realiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti yra perkelti pagrindinę pensijos dalį į valstybės biudžetą. Ši pensija yra vienoda visiems turintiems reikalaujamą stažą ir nepriklauso nuo darbo užmokesčio, todėl ji turi būti traktuojama kaip valstybės garantija ir įsipareigojimas, o ne socialinio draudimo išmoka." būtent tokią išeitį siūlėme beje ir motinystės/tėvystės išmokų "kastracijai"... deja.. "Didesnio apmokestinimo progresyvumo pažadas yra pateisinamas tik vienu atveju – kai kalbame apie vidutines ir mažesnes pajamas gaunančių asmenų ženklų mokestinės naštos mažėjimą, pavyzdžiui, padvigubinant neapmokestinamų pajamų dydį (dabar – 470 litų). " ------------ štai ir turime NAMS siūlomų reformų paketą... o jei dar pridėtume realų PNPD vaikams vertinimą (ne nugraužtus 100lt kaip kad yra) , jis būtų visai pilnas - spėkite, ar nors vienai partijai tai buvo įdomu??? juk paprasčiau parėkti, kad minimalią algą padidins - o paskui padidinę apmokestins ir biudžetas pasipildys skurdžių sąskaita... o minimalią algą didinusieji plos katučių savo šlovei kaip kad dabar valdantieji - krizę dar vieną suvaldę... ------------- - BEJE, ne tik kalbėjom, bet ir raštus rašėm, peticijas su parašais organizavom, kalbėtis asmeniškai ir ne visai su partijomis ėjom... visus įmanomus ir ne labai įmanomus būdus išbandėm - o balsuoti vis dar nėr už ką

Deivis, 2012-10-02 11:57

Pirmiausiai reikia vietoje "valstybė", "Lietuva" vartoti žodį mes. Turėtume pasijusti bendruomene. Reikia pradėti nuo Bažnyčios. Aš esu Dievo dalis. Kol atrodys, kad mano kūnas atskirtas nuo visumos, tol mano iliuzinė laimė bus siejama su gavimu (atskirimu nuo visumos), o ne su bendruomenės laime ir pasidalinimu. Ir aš nematysiu, kad pasidalindamas (mokėdamas mokesčius) prisidedu prie bendros laimės (valstybės) kūrimo.

boba, 2012-10-01 22:37

reikia sumažint darbdavio mokestį SODRAi, kad jam nebūtų toks didžiulis skirtumas, mokėti vokelyje ar ne.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas