Visi komentarai
Nora, 2012-12-23 07:06

Visiški paistalai

Rutai ir Co, 2012-12-19 12:35

-"taip ir nebuvo sumažinta per visą krizės laikotarpį. Suprasčiau, kad jei MMA būtų mažinta, tuomet ekonomikai grįžtant į prieškrizinių metų lygį" Tu ka vi6ta visai pak-vai6ai? O kur ivertintas maisto, pramones, viešuju paslaugu pabrangimai, kur butiniausio krepšelio pabrangimai, kur visokiu PSD ir kitokiu mokestiniu naštu didinimai. Kur viešojo transporto pabrangimai ir galiausiai kur IVERTINTA METINE INFLIACIJA uzkaltu lituku????? Kaip aš norečiau tokia K-va proporcingai paistams pazemint.

Rolandas, 2012-12-18 23:45

Tai kad mokesciu padidinimas per mma aisku, kad infliacijos ta mma nepadengia ir aisku, reiketu gamyba skatint ir mokesciu padidintus daryt fisiems financiniams tarpininkams, penciju fondams, bankam, kad ir tam paciam rinkos institutui, vistiek nieko doro nedaro.

Arvydas, 2012-12-18 22:34

Tikra tiesa, parašyta, o didinti atlyginimus tikraimgalima ir tai reiktų daryti kas met, tačiau MMA padidintas kas met turėtų būti šalies tų metų infliacijos lygio dydžiu, tada ir perkamoji galia išliktų, ir verslininkai nenukentėtų, o čia atėjo, batc ir padidinam atlyginimą, neapgalvoja, kad dėl to didės nedarbo lygis, bus bandoma dar labiau viską mokėti vokeliuose ar net rodyti, kad dirbama puse etato. Dėl to surenkamų mokesčių nedadaugės, o bedarbių pašalpų reiks mokėti daugiau. Aišku socialine Ių pašalpų mokėjimą tikrai reiktų reformuoti, bet čia jau kitas klausimas.

Che che, 2012-12-18 19:54

Man vis dar patinka Jos komentaras is kito, panasaus straipsnio: "Kokie progresiniai mokesciai? Juk 20% dirbanciuju ir uzdirbanciuju 80% pinigu ir taip sumoka virs 50% mokesciu! Tai ir taip daug sitiems 20%!" Cia - toks pat briedas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*