Visi komentarai
Bakalauras to Zymantui, 2013-12-18 13:36

Viskas labai paprasta. Galimi du keliai. Dirbi uz tiek kiek moka darbdavys arba eini kurti sau darbo vietos, nes esi vertas daugiau nei priskirtas aglygis gaunamas is darbdavio ikurtos darbo vietos. Manau daug lietuviu sukuria didelia pridetine verte ir juos dabdavys isnaudoja. Todel tu gali buti labai naudingas visuomenei ir sukurti daug ir gerai apmokamu darbo vietu. Busi laimingas tu ir tavo kolegos gaunantys "oru atlyginima", vaiksciosi gatvemis placiai ispusta krutine ir aplinkiniai maloniai sipsosis zinodami, kad esi geras geru darbo vietu kurejas. Nuo visu musu priklauso kaip gyvenam dabar ir kaip gyvensim rytoj. Valstybe negali reguliuoti atlyginimo dydzio, nes ji nekuria darbo vietu isskyrus tas kurios biudzetines ir yra islaikomos is visu dirbanciuju. Sis atlyginimu kelimas yra orentuotas i valstybes tarnautojus, tai yra akyvaizdu. Bet tai tures neigiama poveiki smulkiosioms imonems balansuojancioms ant isgyvenimo ribos. Galime tas imones "uzraukti" ir tada visus bedarbius solidoriai prijaukinti prie "be darbo birzos" skiriamu pasalpu. Kadangi dar valstybe neisnaudojo visu skolinimosi galimybiu, tai galime tiesiog skolintis ir susidariusius isiskolinimus, bei mokesciu nasta perkelti ateinanciai kartai (nebutinai musu tautos, gales buti ir atveztine/imigracine). Arba kaip rodo "atlaisvinta" migruojanti ir lanksti lietuviu darbo jega, galime perkelti i kitas "uzjurio salis", kuriose jie padetu kurti vietiniu valstybiu bendra vidaus produkta.

Tik 13 metų žodžių..., 2013-12-17 10:51

Tai, kad išvyko visa ir merdi likusioji vidutinės klasės dalis mes ir patys žinom, geriau pasiūlykit, sugalvokit ir padarykit !!! "Gerb.Ekonimiste", kad likusiems šalyje profesionalams ir specialistams pagal savo išdirbtus metus ir patirtį darbdaviai mokėtų orius ir svarius atlyginimus, tuomet ir minimumas įgaus ir turės tikrą savo prasmę...o kol kas tokių "Protingų" straipsnių keikevieną dieną ant kiekvieno kampo, kompo, TV laidos, spaudos....bet tai tik tušti žodžiai ir tiek...

cha, 2013-12-17 08:31

aisku, kam mums moketi normalius atlyginimus, jei zmones uz centus dirba..

fuzzy, 2013-12-13 22:27

klausimas siulantiems 1500Lt atlyginimą - ar nenoretumete susikisti tokio savo pasiulymo i viena vieta?

AKEELLA, 2013-12-13 09:13

deja neliko uz ka balsuoti. Visi eina prie lovio ne apie mus galvodami. Konservai ir paxistai ne isimtis

Zymantas, 2013-12-13 09:07

Gyti, kodėl tu manai, kad sveiko proto žmogus turėtų žinoti atsakymus į šiuos klausimus..........kaip suprantu save tokiu laikai, tai gal man ( pasak Tavęs provincialiui, bomzui, kaliniui, bemoksliui, alkoholikui, narkomanui) paaiškintum kas kaip ir kur?

laimis, 2013-12-12 11:56

super, dagiau tokiu klausimu. :)

Gytis, 2013-12-12 11:26

Sveiko proto zmones zino atsakymus i siuos klausimus, taciau uz darbo ir komunistu partijas balsuojanciu provincialu, bomzu, kaliniu, bemoksliu, alkoholiku ir narkomanu yra daugiau. Tokiu straipsniu turetu buti pilna visur spaudoje ir telike..

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas