Visi komentarai
Studentė, 2012-03-24 12:30

Atleiskit, būtų labai labai įdomu sužinoti, kas būtų viso pasaulio ekonomikai, jei Kinijos ekonomika imtų ir žlugtų? Kalbant ne paviršutiniškai? Kokie įvykiai Kinijoje kokias pasekmes lemtų pasaulio ekonomikoje? Ar iš tiesų pasauliui būtų toks didelis nuosmukis, turint omenyje, kad pvz JAV taip pat investavo ir į Indiją, Braziliją, Indoneziją, kitas augančių valstybių ekonomikas? Būtų labai įdomu sužinoti profesionalo nuomonę...

analitikas, 2012-03-08 14:24

paviršutiniškas, bet daug tiesos turintis straipsnis...kad Kinija toliau augtų ir pralenktų JAV, dar reikia labai daug ką padaryti...kol kas Kinija neturi jokių stiprių pasaulinių prekių ženklų, daug investicijų nėra pagrįstos ekonomiškai (pvz didžiausias pasaulio prekybos centras, kuriame veikia tik viena parduotuvė...), pramonės produkcijos sąnaudos auga, valiutos kursas palaikomas dirbtinai...pasaulio 10-15 metų bėgyje laukia dar gilesnė krizė, kurią sukels Kinijos ūkio nuosmukis..

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas