Visi komentarai
chuinia, 2013-10-07 17:35

ios visada veikia be priekaistu ir jokiu lagu,tiesiog tubulai sukurta , kai samsugas kimba antiek kad reikia restartuot tai mane taip nervuodavo kad galu gale pisau savo samsunga i siena ir nusipirkau iphone LAABAI PATENKINTAS IR DAUGIAU PRIETO SH... NERGYSIU!!!

to neifoninkas, 2013-10-05 18:50

Tik nereikia tų blah blah :) manai kokie Huawei ar ZTE neišnaudoja vaikučių? Ir visos kitos Android gamintojos, kurios turi savo gamyklas Kinijoje? Sunkiau apkaltinti Android kažkuo, nes tai tėra OS. Bet užtat paprasta apkaltinti Apple.

neifoninkas, 2013-10-04 22:10

ko čia putojatės? Gi straipsnio autoriu snesako kad A geriau už iO, tik pateikia kelis pranašumus kurie galbūt neatperka trūkumų tokių kaip vaikų darbo neišnaudojimas priešingai nei gaminant iTelefonus,

2 Mumu, 2013-10-04 22:05

Po to, kai paskutini karta skendai, failai jau buna ne tik *.exe, bet ir *.jpg, mp3, mpg ar avi. Bet Tavo telefonas to tikriausiai nezino, nes rinkdamas numeri vis dar diska sukioji. :)

Mumu, 2013-10-02 02:59

1. Jei į iPhone būtų taip pat galima atsisiųsti Andrid temą, įdomu būtų palyginti santykį kiek iPhone savininkų nori atrodyti kaip su Androidu ir kiek Android savininkų nori telefono panašaus į iPhone. 2. O kam prieti prie tų failų ar Android vartotojai nebeišgali kompiuterių nusipirkti ir failus saugo telefone? 3. Smagu kad Android vartotojai gali naršyti internete tiesisi iš „Notification Center“, gal jie ir nejaučia skirtumo, nes vistiek š veikia. 4. Ačiū, bet čia joks privalumas ir kai turėjau Andrid tas reikalas mane baisiai nervino 5. Puiki ekonomija, vienas telefonas visai šeimai. Bet gal ir gerai, Android vartotojams tai gali būti aktualu. 6. Android daug kas nerūpi, nei iš kur keliate, ne ką keliate, nei kas po to nutinka... 7. Ta prasme Google store gali atsisiųsti programėlę į telefoną ir iškreiptu būdu? 8. „Daugumoje Android telefonų galite atrakinti telefoną ir atsidurti kurioje tik norite programėlėje“... ir paskui ilgais tebėtis kaip ten atsidūrėte... 9. labai patogu kuo daugiau būdų atrakinti tuo paprasčiau kitiems... 10. Puiki galimybė pasidalinti užkratu iš bet kurios apliacijos...

..., 2013-10-01 23:33

Bet visus tuos dalykus nurungia tai, kad iOS programėlės žymiai geriau optimizuotos nei Android. Naudoju savo gudrafoną Samsungą. Alia, flagmanas, alia, turėtų būti kietas. Bet lūžinėja kaip koks chronius, vis lagina ir t.t. O iPad 4 su iOS7 veikia tiesiog be priekaištų.

LOL, 2013-10-01 22:56

Idiotiskas straipsnis. Viska galima daryt ir ant iOS isskyrus 5 (isviso kas cia per nesamone) ir turbut 7 (nesinaudoju tai negaliu palygint) punktus. Siaip dar siulau ismokt naudotis iOS pries rasant pievas.

zele, 2013-10-01 22:27

pizonams ir operacine sistema gaidiska...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*