Visi komentarai
jonas, 2012-12-16 12:08

kaip paskaitau tai visa Lietuva vien bukaprociai..mano manymu galimai bukaprociai sedi seime,vyriausybeje..ir dar bukesni tie kurie aiskina apie gera ivertinima..palankiom skolimosi salygom...,tikriausia net nezinote tamstos ,kokiais proc Kubilius skolinosi..,o kuo didesniais proc skolinies tuo atsiliepimai gersni...ar ne?Ir kas atsakyt ..paneigt ar patvirtint gali,kad koks galimai procentelis nuo skolinimosi sumos nenubyrejo ,kai kam i kisenes...

tabu, 2012-12-15 08:53

na pats sąžiningasis konservų programos vykdytojas. Greičiau tautos genocido vykdytojas

skaiciai paskutiniam, 2012-12-12 22:09

ubiliaus vyriausybe buvo rodoma kaip pavyzdys tik del vieno.ji leido uzsienio ir vietos katitalistams beatodairiskai plesti lietuva ir isvezti pinigus is salies.uzsienio bankai net atleisti nuo dalies mokesciu,nors gauna milijardini pelna,o visokie barklays ir kiti gauna net mokesciu moketoju subsidijas vien del to,kad jie cia isikure.idomiausi yra tai,kad valdzia kiekviena men pasiskolindama kiekvieno piliecio vardu apie 300lt,uzraso jam skola ir nori,kad tas vargeta dar uz ja atidirbtu!!! atseit pinigus reikia uzdirbti!!!as irgi noreciau taip:))) pasiskolini savo darbuotuoju varrdu pinigu,uzrasai jam skola ir reikalauji,kad jis ja dar atidirbtu! totalus pasityciojimas.kiekviena men verslas gauna apie 1mlrd lt pelno,kas iseina vidutiniskai,kad kiekvienas dirbantysis uzdirba darbdaviui 1000lt pelno i men!ka algu nera is ko didinti???? jei darbdavys moka maziau nei skurdo lygis,tai jis ne darbdavys,o vergvaldys!!!!

bzn end, 2012-12-12 21:54

Valstybės skola iki tam tikros ribos nėra jokia tragedija. Tą gali patvirtinti bet kuris ekonomistas. Svarbiau yra valstybės kaip patikimo partnerio įvaizdis pasaulinėje rinkoje. Tai padeda pritraukti investicijas ir mažina skolinimosi palūkanas. Kubiliaus vyriausybė užsienyje ne kartą įvertinta palankiai, o dažnai ir rodoma kaip pavyzdys kitoms, ypač Pietų Europos, valstybėms. Įdomu, kokį tarptautinį įvaizdį susikurs naujoji bukapročių balsais išrinktos koalicijos vyriausybė?

paskutiniam, 2012-12-12 21:24

kazkodel tie patys konservatoriai apsimetantys patriotais labaiusiai ir parskolino lietuva,nors 2008 m zadejo sito nedaleisti.rezultate 32 mlrd litu skola per 4 metus kubiliaus,,taupyma"idomu kodel juos palaiko buvusi uoli komuniste prezidente ir kodel neleidzia ta net parodyti per tv,nors tai akivaizdus demokratijos ir laisves suvarzymas,

bzn end, 2012-12-12 20:52

Tiesą sakant, iš šito cirko, kuris vyksta Lietuvoje du dešimtmečius, galima padaryti tik vieną išvadą. Bukapročių kol kas dauguma. Galėjom atsikratyti komunistų 1992, bet ne, jie atsikratė Sąjūdžio. Galėjom turėti prezidentą Lozoraitį, bet ne - jiems reikėjo Brazausko. Tik per praeitus rinkimus bukapročių dėka išrinktas Valinskas stebuklingai parėmė dešiniuosius ir leido suformuoti daugumą. O šį kartą bukapročiai tapo nuoseklesni ir išsirinko labiausiai save atitinkančius atstovus. Tai ir užsikruškit su savo išrinktaisiais. Dešinieji moka susitvarkyti gyvenimą ir valdžios pagalbos.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*