Visi komentarai
skrebutis, 2014-09-24 18:36

Tikras pasiūlymas koncervam: UŽDRAUSTI LIETUVOJE PARDUOTI GMO PAŠARUS GALVIJAMS. Daug kas manau pamena kaip prancųzai mokslininkai šėrė žiurkes pašaru iš GMO. Žiurkėms prasidėjo plaučių, širdies, kepenų nepakankamumas organai atissakė viekti. Išaugo vos ne pusės pelės dydžio vėžio augliai o palikuonys tapo sterilūs. Važiavau į Utenos givulių turgų pirkti miežių ir pažiūrėjau kombinuoti pašarai galvijams su GMO sojomis 30%. Taip kad ponai ir ponios jei valgot dešrą ar kumpį pagalvokit ar tas guzas dešroje nėra vėžio gabalas... LIETUVOJE PAŠARAI YRA ĮVEŽAMA SU GMO TAIGI IR IŠAUGINTA LIETUVIŠKA MĖSA ŪKIUOSE KUR NAUDOJAMA GMO SOJA MĖSA TAMPA NEBETINKAMA MAISTUI...... NA JEI KAS VALGOT TAI SKANAUS. Gydytojau kokia mano sveikatos prognozė: - Na jie ir toliau valgysit GMO jūsų laukia organų nepakankamumas sterilumas (negalėsit turėti vaikų) ir lėta bei skausminga mirtis nuo IV stadijos vėžio..... geros dienos.. KODĖL IŠVIS BUVO LEISTA Į LIETUVĄ ĮVEŽTI GMO - BIOLIGINIS MASINIO NAIKINIMO GINKLAS. JOKIO GMO NE 30% NE 5% NE 0,5 JOKIO GMO LIETUVOJ NETURI BŪTI. GANA JAU KAD JAV SAVO ŽMONES TRUČIAJ KAIP ŽIURKES. JAV GI TEN LAISVĖ IR "DEMOKRATIJA" O ŽMONĖS NET NETURI TEISĖS ŽINOTI, PERKAMAS MAISTAS TURI GMO AR NE TEN FAŠIZMAS KARALIAUJA.... Jei valdžia jau neturi apie ką galvoti TEGUL PAGALVOJA KĄ DARYTI SU SODROS 11 MILIJARDŲ LITŲ SKOLA. KAS MOKĖS SKOLĄ IR KOKIOS BUS PENSIJOS PO PENSIJŲ REFORMOS A???? SUSIRŪPINO MAT KAD PĖSTIEJI TELEFONAIS KALBA....

to vk, 2014-09-21 18:57

O kas jei zvairas ar aklas? Kaltas tapsi? Gal su svytureliu ant galvos pradet vaiksciot? Mano manymu turi buti baudziami vairuotojai kurie nepraleidzia pesciuju per pereja. Tam ir yra pesciuju perejos kad pestieji turetu pirmuma. O ten kur intensyvesnis eismas yra daromos pesciuju perejos su sviesaforo signalais. Ka cia berasyt..

Andrius to vk, 2014-09-21 17:00

Labai idomus pasiulymas. Manau ateityje seimunai galetu tuo pasinaudoti. Bet kaip pirmas zingsnis butu gerai igyvendinti ir tokia iniacityva. Jeigu tai pasitvirtins pasiulyciau jums savo ideja priminti vienam ar kitam seimunui.

vk, 2014-09-20 23:07

Kai pėstysis kalbėdamas telefonu ir net nepažvelgęs į kelią išbėga perėjon, tada man kaip vairuotojui irgi norisi uždrausti jiems einant per kelią kalbėtis telefonu. Bet išties svarbiau būtų ne uždrausti kalbėti telefonu, o priversti pažvelgti į kelią prieš išeinant ant jo. Ir tam geriausia būtų įvesti Skandinavijoje naudojamą reikalavimą, kad tarp pėsčiojo ir vairuotojo turi būti akių (žvilgsnių) kontaktas. Vairuotojai žiūri į pėsčiuosius, o va kai kurie pėstieji prieina prie gatvės, žiūri nežinia kur ir nežinai ko iš jų laukti.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*