Visi komentarai
arvydas damijonaitis, 2014-01-13 15:53

SVARBU! Okupacijos laikotarpiu nuo 1941,1945 iki 1991 m. sovietinės Rusijos imperijos NKVD – KGB struktūros trėmimų priedangoje vykdė Lietuvoje masinius žudymus, lietuvių tautos genocidą. Ar moralu kompensaciją už lietuvių tautos genocidą įvardinti kaip „OKUPACINĖS ŽALOS ATLYGINIMĄ“? Kyla abejonės ar lietuviai suvokia, kad priversti niekingą imperiją kompensuoti už organizuotą ir vykdytą lietuvių tautos genocidą įmanoma tik teisiniu keliu, pasitelkiant Genocido centrą baudžiamųjų bylų ruošimui? Teismo procesai apylinkių teismuose ,pagal Genocido centro pateiktą informaciją , įvardintų siaubingų nusikaltimų mastus, kaip genocido faktą. Tam būtina politinė valia. Ar esate pasirengę padėti Lietuvos žmonėms gauti kompensaciją už sovietinės Rusijos imperijos vykdytus nusikaltimus? Kaip galvojate prisidėti prie šio proceso įgyvendinimo? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

Rolandas, 2013-05-04 01:03

Rusijoje okupacija ir jos klausimo iskelimas yra tiesiogine asociaja su Stalino rezimu, ir nemazai politologu skaito, kad tikrasis Rusijos atgimimas siejamas butent su " geraja" Rusijos atmintimi susijusia su Sovietu Sajungos ir Stalino rezimo svelniai tariant prisiminimu. Eina kalba ne tik apie Stalino rezimo pasmerkima, o kaip bandyma iskelti visus pasiekimus Sovietu Sajungos Stalinui vadovaujant, nuo ekonominio pakilimo pries antra pasaulini kara, laimejimo antro pasaulinio karo ir atomines bombos sukurimo ir kruvos socialiniu geroviu kurios buvo toje Sovietu Sajungoje. Todel ar okupacijos zala tai tarsi pripazinimas kruvos negeroviu buvusioje Sajungoje. Kaikurie politikai mano, jok Stalino laikotarpio pripazinimas, kaip zalingo Rusijoje bus galutinis Rusijos zlugimas. Prie tokios politologijos apie zalas niekas nekalbes nei siais metais, o gal ir artimiausius desimtmecius.

skrebutis, 2013-05-03 22:33

Daug kam tas nepatiks, MES NETURIM MORALINĖS TEISĖS REIKALAUTI ATLYGINIMO IŠ RUSŲ NES PATYS PADĖJOM OKUPUOTI AMERIKAI Iraką (išsiuntėm savo karius). JAV neturi jokios teisės būti Afganistane ar Irake, 911 ataka organizavo pati JAV vyriausybė kad turėtų PRETEKSTĄ okupuoti Iraką ir perimti naftos gavybą į savo rankas. Pasižiūrėkit įrašą kaip griūva pasaulio prekybos centrai - tai kontroliuojamas griovimas naudojant sprogmenis ir karinį termitą. JIE TEN NUSIGRŪDOS NE ĮVESTI DEMOKRATIJĄ JIE TEN TRENKĖS DĖL NAFTOS IR DABAR ŽIŪRI Į IRANĄ.

Kiesza, 2013-05-03 20:37

O kaip elgiasi kitos mūsų regiono šalys / Suomija, Estija, Latvija ? kokią palitiką jos naudoja ?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas