Visi komentarai
Nuodas, 2013-11-03 09:24

O kas pasake, kad tirstesnis jogurtas- geriau? Gal tenai daugiau krakmolo, ar kokio tirstiklio.... O su uogom - akivaizdu, kad Rusijai skirtam- daugiau. Hmmm.

Bkns, 2013-11-01 22:26

Visiškai nesąmoningas straipsnis,pvz Pieno žvaigždės gamina visoms rinkoms vienodai,skiriasi tik pakuotės ir pavadinimas. Mums visiems žinomi, Svalia- Rusijai, Anele- Latvijai ir kt Europos valstybėms. Skirtumas tik tas,kad eksportui pagaminti turi atitikti visus laboratorinius rodiklius.O tikrinama viskas,kiekvienas virimas,kiekvienas jogurto ar grietinės stelažas,nežiūrint ,kuriai rinkai tai skirta.

Greta, 2013-10-30 14:43

Jogurtus perku tikrai labai daznai, dar neteko valgyti su daug uogu. Aisku, kad Lietuvai gaminama prastesne produkcija, juk visi nori itikti kitiems, tik ne saviems.

Insane, 2013-10-29 13:31

siaip vienas jogurtas gali buti truputi ilgiau pastovejas, kitas ne.. Pvz Rusijos rinkai gaminta, tai tikrai pilnai gali buti galiojimas i pabaiga, o tuo paciu ir konsistencija nuo stovejimo truputi pakitus.. Kita vertus, visu pieniniu Lietuvoje parduodamos produkcijos rinkos dalis tikrai nedidele. Jie is to labai neuzdirbineja ir del mazu gamybiniu pajegumu keisti receptura ir gaminti spec produkta butu net brangiau turbut, nei kaip cia raso ir Lietuvos ir Rusijos rinkai gaminti ta pati produkta... Na bet tautai sunku kaikuriuos dalykus suprasti :) Vaziuokit i Rusija pigesnio kuro ir tuo paciu "geresniu" pieno produktu prisipirksit ..

pilietis, 2013-10-29 09:46

kitko sunku butu ir tiketis. Vidaus rinkoj galima daryti ka tik nori,galimai nupirkti ka tik reikia, visas korumpuotas kontroles istaigas, o rusijon kitaip, sukausto didele baime but isspirtiems is rinkos, reikia deti visko net daugiau nei priklauso deklaruoti. Ir manau tai yra daroma vidaus rinkos vartotoju saskaita.

Vika, 2013-10-28 15:21

To LOL jogurtus gamina is tu paciu vysniu tiek Lietuvai, tiek Rusijai.tad nera tikslo lyginti lietuvisku ir rusisku uogu

Aras, 2013-10-28 14:58

Pagauti už rankos, bet vis tiek randa pasiteisinimų. Seniai visi žino, kad Lietuvoje savi gamintojai parduoda prastesnės kokybės produkciją, nei į eksportą. Labiausiai skaudu, kad savi savus laiko trečiarūšiais.

LOL, 2013-10-28 13:43

koks čia ale tyrimas? :D Tirštesnis gal todėl, kad senesnis. O vyšnių palyginimas neobjektyvus, palygink 10 vnt. lietuvišku su 10 vnt. rusišku tada bus aišku. O dabar galbūt pasitaikė vienas indelis kur mažiau dozę gavo ir tiek.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas