Visi komentarai
alausas, 2013-12-23 16:16

dar kart sakau, neziurek tiek daug ren tv, ten rodo ruskiu sh ... "šortina rinką popieriniu auksu." vo cia tai perlas mintis verta premijos :)

skrebutis, 2013-12-18 20:44

Kas juokingiausia ne ruskus kanalus žiūriu patys amerikonai PRIPAŽYSTA IR ŠITĄ INFORMACIJĄ PATVIRTINA (nepriklausomi žurnalistai amerikos) amerikirtiškus, angliškus kanalus intike žiūriu. Kartais paguglinu ir viskas sutampa išvis iš kito šaltinio ta pati informacija atkeliauja. Ar girdėjot kad Lenkija konfiskavo privačius pencijų fondus turėjo Lietuvoj visi laiktaščiai pirmom antraštėm raudonuot - LENKŲ VALDŽIA IŠVOGĖ PUSĖ PRIVAČIŲ PENCIJŲ FONDŲ. O Lietuvoj net šuva nesuloja visi tyli kaip padaryti.. ĮDOMU KODĖL GAL RUOŠIAS IR ČIA TĄ PATĮ PRASUKT???????????????

alausas, 2013-12-18 08:30

neziurek tiek daug ren tv, ispeju ten rodo ruskiu sh ...

skrebutis, 2013-12-18 08:23

JAV TURI DAUGIAUSIAI AUKSO TIKRAI???????? Jie jokio aukso neturi jie šortina rinką popieriniu auksu. Visas sąrašas blogas Vokietija aukso neturi Vokietijos auksą TURĖJO JAV. JAV kada paprašė vokiečiai atiduot auksą, tie - laukit septynis metus. Daugiausiai aukso turi Kinija - turi didžiausias aukso kasyklas ir daugiausiai importuoja aukso. Visas auksas iš vakarų plaukia į rytus. Kinija perims pasaulio rezervo valiutos statusą jų pinigai bus padengti auksu IR AMERIKA NIEKO NEGALI PADARYTI. Vakarų bankinė sistema žlugo iki Kinija perims kontrolę bus trečias pasaulinis amerikonai neis dugnan tyliai.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas