Visi komentarai
kartais, 2013-06-16 20:44

Sveiki. Visi tik konstatuoja fakta. Ar kas nors bet pirsta pajudino, kad ka nors pakeist. Gal pradekim nuo saves, o ne kad kazkas galvotu kaip cia gerinti situacija. Bent jau etikoje. Gryzus po trejeto metu is europos ir dar rudeni, tai viskas atrode labai skurdziai. Net praejus pusei metu dar negaliu priprast.

gyvas, 2013-06-14 01:22

Pilnai, sutinku, Milda - pirmiausia reikia keisti mąstymą visuose sluoksniuose, sąžinės - etikos turi būti mokoma nuo mažiausių metų. Tai nėra trumpas procesas... deja. Kaip vaikas nuo pat mažens išmoksta nemėtyti šiukšlių kur pakliūva, gerbti kitą, neapgaudinėti savęs nusirašinėjant, deja, būti sąžiningu šiandien "nemadinga". Jei būsi ne sąžiningas - anksčiau ar vėliau žlugs tavo verslas.. Aš tikiu , kad Lietuva gali keistis, negalima bijoti kalbėti tiesos, kaip versle - taip ir viešajame sektoriuje turi būti vertinamas efektyvumas - skaidrumas-sąžiningumas. Jei mes neefektyviai ir toliau dirbsime, nesąžiningai - būsime pasmerkti stagnacijai, važinėti duobėtais keliais, būti Europos provincija, ir daugybė kitų problemų. Man žiauriai nepatinka visuose sektoriuose nesąžiningumas, stebuklų nebūna, bet tikiu, kad Lietuva išsivaduos nuo šio parazitinio viruso - tiesiog nebijokime apie tai kalbėti, pripažinti problemą, keisti savo mąstymą, nes jeigu męs dabar jo nepakeisime - mūsų vaikai mąstys įdingai ir toliau gyvens purvinoje įdingoje Lietuvoje.

Aras2, 2013-06-13 14:50

Tikroji problema Lietuvoje nr.1 - korupcija. Visose srityse, visuose lygiuose ir visom formom. Tai yra visų sekančių problemų pamatas. Štai nuo ko reikia pradėti, o visa kita savaime pradės tvarkytis. Beliks tik galutinius akcentus sudėlioti.

Aras, 2013-06-13 14:45

Etika šiais laikais Lietuvoje labai paprasta. Jeigu tik panorės gali nekaltą žmogų su žemėmis sulyginti. Žiniasklaida nuperkama, o faktų pagrįsti niekam nereikia. Jeigu žmogus ir laimėtų teismą dėl šmeižto, kam ten po n metų įdomu, kad nekaltai apšmeižė. Išspausdins regioniniame laikraštyje atsiprašymą su paneigimu, o žmogui su ta etikete visą likusį gyvenimą gyventi.

Marius, 2013-06-13 12:30

Užskaitau straipsnį ir tokią pasirinktą komunikacijos priemonę. Šaunuolė, Milda :)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas