Visi komentarai
Rotšitas, 2013-02-02 18:04

Debilai kad skolinasi skolą skoloms padengti. Islandija, ką girdėjot apie bankrutavimą valstybės? Nebankrutavo, uždarė tuos kurie privedė prie to ir baigėsi. O čia dalbajobai viską parduoda, tada skolinasi pinigų. Pats pinigas ir yra skola I.O.U., doleris susipiso, kodėl kitos šalys turi mokėti už tai? Lietuva jug nekariavo su Iraku ar Afganistanu ar dar kokio šūdo nesumalė. P.S.Kad Lietuva yra didžiausia ES skylę, tai įsitikinau; pakeliauk ir pažiūrėk visko kainas, rūbų, maisto, kuro ir t.t. Eurą nori įsivesti, nes dabar siūlo patraukliai prieinamai viską.

Neringa, 2013-01-29 03:16

Isvaziuoja visokie:ir su aukstaisiais ir be aukstuju!!!Zmones uzsienyje susiranda darbus,dirba págal profesijas,diplomai yra uzskaitomi visoje europoje!!!Zmones nusiperka nekilnojamo turto,susikuria savo verslus...ir gyvena laimingi!!!Vyresni susitvarko uzsienyje tos salies pensijas ir ramiai leidzia savo laika!!!Nesuprantu kaip tokia Maza salís ,tiek gauna skolu ir paramu,o grimzta vistiek i dugna!!!Kaip atkelti atbudinti Lietuva?!Ji nusipelne ramybes ir geresnio gyvenimo!!!

Justai, 2013-01-29 01:24

nenusisnekek. Jei nezinai kas vaziuoja, nestovi prie lektuvo, nematai kas isskrenda, tai bent nenusisnekek. As matau daug seimu. Su mazais vaikais, kudikiais. Jauni apie 30 zmones. Kruvos dirba ir su magistrais, nes LT elementariai nera darbo. Isvyksta po 20.000 is LT kasmet maziausiai. LT kasmet univera baigia 60.000 zmoniu. Zinant, jog 80% baigia aukstaji, is ju tik 20.000 idarbinama. 20.000 lieka LT. Like 20.000 isvyksta. Tipo nori pasakyti, jog visi su bakalaurais ir magistrai sedi ir trina uzpakalius, o su profkes issilavinimu, suvirintojai ir slauges vaziuoja dirbt? Tu suvoki savo nusipezejimo lygi? Kas labiau stengiasi is principo - tas kuris mokesi ir baige, ar tas kuris patingejo ir nuejo i profesine? Tai reiskia isvaziuoja patys darbsciausi? Tipo profke baige, o tie kurie baige univera reiskia yra tinginiai. Labiau nusipezet neimanoma.

nesikit i bata, 2013-01-29 00:04

sitie pinigai (bent jau didesne ju dalis) yra skirti senesnes skolos refinansavimui. kitaip tariant pasiskolinom uz mazenes palukanas tam, kad padengt ankstesne skola, kuri buvo paimta uz didesnes palukanas. ir sitoj vietoj deretu pasakyti aciu Simonytei, nes tik jos deka dabar vyriausybe gali skolintis pigiau

Justas, 2013-01-28 23:54

o dėl emigrantų... dar kaip tik gerai, labai gerai. Dauguma mūsų emigrantų - kelių ereliai, mušeikos ir aplamai žmonės iškeliavę dėl švelnesnių įstatymų. Žmonės - kurie turi pradinį ar retas kuris profesinį ir nenori gyventi pritaupant. Jie nori vakarėlių, naujų mašinų ir t.t. Pamatysit, kad dauguma jų po 20 metų jie nieko neturės... Turės daug gražių daiktų, nuomą buto ir t.t. Esu studentas, turiu 3 darbdavius, spėju dirbti ir studijuoti. Dirbu sunkiai, bet pats taip pasirinkau. Darbo Lietuvoje per akis: reikia statybininkų, indžinierių, kasininkų, darbuotojų kurie mokinasi profesinėje mokykloje. Žmonių, kurie gali atlikti fizinius darbus. O dabar... susidaręs mokslo burbulas: daug žmonių studijuoja, eesmė ką, bet studijuoja, kad studijuoti ir įsivaizduoja, kad pabaigę aukštąjį susiras gerai apmokamą darbą arba... keliaus į užsienį.

Justas, 2013-01-28 23:47

Ar aš gerai supratau, kad Lietuva skolinasi, kad už tas lėšas nusipirktų oblicaijų, jas išplatintų ir gautu pelno??

smagi, 2013-01-28 23:13

sumele. Kiekvienam dibanciam galetu ismoket po 1000 lt premija. Gerai butu. O dbr turim jau 50 mlrd. skola. Nuo kiekvieno dirbancio po 38.000 litu. Irgi nebloga sumele. Tik jai niekas neleis skolintis is banko. O valdziai priminsiu, gal uzmirsot - tuos pinigus reikes SUTAUPYTI. Ne centrinio banko neturim, litas de facto nebe musu valiuta. Jos palukanu normas nustato skandinavu bankai. O dar euro nori. Nera valios savo kiemo sluoti? Jum tik vogt ir imt kysius. Kiek duoda uz nepriziurima lita?

premjeras, 2013-01-28 23:06

ko ismokom, tai ismokom-SKOLINTIS! ir tualetus plaut anglijoj negrams...tylim ir mylim...taip lietuviams ir reikia!

Ekonomika.lt, 2013-01-28 22:48

Ačiū už pastebėjimą

Skaitytojas, 2013-01-28 21:43

Pirmame sakinyje, skliausteliuose, turėtų būt 1,38 mlrd. lt

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*