Visi komentarai
to ffff, 2012-03-22 13:20

O manai, kad vyriausybe pasirupins pensijomis geriau? As tuo labai abejoju ir esu linkusi skirstyti rizika.

ffffff, 2012-03-22 10:24

tie privatus fontai tai tik didele afera ir serykla nusipelniusiems gyventi geriau.amerikoj istisi miestai gyvena be pensiju,kai bankrutavo privatus fondai.manote pensiju fondai rupinsis jusu busima pensija,jei ju imami mokesciai ir algos nepriklauso nuo veiklos rezultatu?

Anonimas, 2012-03-22 09:37

Pirmam komentatoriui - košė galvoje. Straipsnyje kalbama apie sumažinimą pervedimų į privačius pensijų fondus - ar žinai, kas tai yra? Privačiam fonde pinigai lieka tau asmeniškai, o ne eina į bendrą katilą. Dėl mokesčių - na tai tu tiesiog didvyris. Ar žinai, kad iš dabartinių mokesčių yra mokamos pensijos dabartiniams pensininkams? Tai juos tu apvoginėji. Valdžiai kas - pasiskolins. Tikėkis, kad dabartinis jaunimas norėtų tau pensiją mokėt, nes jiem neįdomu bus dėl kokių priežasčių už tavo nuslėptus mokesčius pridarytas skolas jie turės grąžint.

Anastazas Zaremba, 2012-03-22 09:11

Valdžiažmogiai įžūliai atima iš manęs mano pensijos pinigus.Ką gi,aš visais įmanomais būdais nemoku mokesčių.Akis už akį,skant....

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas