Visi komentarai
xx, 2016-02-11 16:48

skelbt kara seimo govedai gaudyt must saudyt vagis galu gale kada pagaliau lietuva atsikratys to brudo

Leja, 2015-11-01 12:26

O ka ta Butkevicius su visa savo darbo partija ismestu kas is seimo druskininkuose atkase zurnistai viena spa o kiek jie tokiu yra prisidare po Lietuva

asd, 2015-10-26 09:22

Na taip anskciau buvo 33 procentai. bet tada nebuvo isskaidyti sodros irt.t. mokesciai. o dabar jie realiai yra 15+6+3 t.y. 24proc. ir ne velnio ie nemazejo nuo 33 iki 15proc. o mazejo nuo 33 iki 24 proc. Ir nereikia musu kvailinti. Politikas atsirado. Primiausia reikia skatinti gimstamuma. t.y. Dirbantiems kurie turi vaiku priklausomai kiek ju reikia atitinkamai didinti neapmokestinama dydi. Ir zenkliai daugiau. Kad butu stiprios tos seimos kuriuos dirba. o netos kurios gamina vaikus ir nedirba.

ed, 2015-10-25 21:37

Perskaiciusi straipsni neradau to kas vadinama progresiniais mokesciais. Tai ka siulo Sysas paprasciausias mokesciu didinimas didesnes pajamas gaunanciu zmoniu saskaita. Is tikro valstybe turetu surinkti tiek pat mokesciu, perskaiciavusi kaip jas paskirstyti, kad didesnes pajamas uzdirbanciu saskaita butu sumazinta mokestine nasta tu, kurie maziau uzdirba. Taip pat neradau to, kas yra progresinius mokescius turinciose salyse : seimos pajamos. Progresiniai mokesciai netaikomi zmogui, o seimai, nes socialines lygybe turi buti islaikoma tarp tas pacias pajamas gaunanciu seimu pragyvenimo lygio : (pvz) tarp tos kuri neturi vaiku, tos kuri turi viena vaika ir tos kuri turi penkis vaikus. Progresinius mokescius bando siulyti zmogus, kuris net nezino progresiniu mokesciu paskirties. Siuo atveju jis tai supranta, kaip didesnes pajamas i valstybes biudzeta. Is tikro tai yra socialines lygybes aspektas.

Karolis, 2015-10-23 12:39

Eilini kartą paskaičius tokius pasiūlymus atrodo, kad valdžią tarsi į pušį atsitrenkus, apsvaigus ir nesupranta, kas aplinkui dedasi. Deja valdžia negrabi suvokti, kad vidutinį ir 2x ar 3x vidutinį darbo užmokęstį gaunantys gyventojai ir išlaiko valstybę. Vietoj to, kad būtent jiems lengvintų sąlygas gyventi, didintų jų galimybęs vartoti (juk tiek įvairios prekės, automobilis, būstas irgi valstybei duoda mokęsčių) visą tai apriboja. Bet ko tikėtis kai pagrindinė valdžios renkamoji masė yra finansiškai neraštinga liaudis, siaurai mąstanti ir nesuvokianti, kad pagerinus jų sąlygas jų gyvenimas pagerės labai mažai, o pagerinus taip vadinamiems "viduriniokams" laimės visi ir apčiuopiamai. Idėja pasvarstymui vidutiniokams- reikalaukit didesnio atlyginimo - pasiūla diktuoja sąlygas (atsirado daug užsienio kompanijų ir jos labai varžosi tarpusavy pritraukti gerus specialistus), na ir banali neįdomi įdėja - emigruokit. Tik nebūkit siauro mąstymo - lietuviai gali ne tik indus plauti, bet ir pretenduoti į pakankamai kvalifikuotus darbus, aukštas pareigas - gal mokęsčių sistema bus panaši, bet turėsite žymiai geresnes galimybes ir nieks jūsų nesmaugs, nevers stresuoti.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*