Visi komentarai
Mačiuliui, 2013-03-30 13:22

Netikėkite šiuo asilu,kuris dirba švedams. Reikia referendumo dėl išstojimo iš ES,ir nereikia jokių eurų. Įvedus eurą,pensininkai numirs,nes neįpirks vaistų ir maisto kartu, reiks rinktis. Kainos augs daugiau, nei auga dabar,o atlyginimų perkamoji galia mažės. Negalvokite,kad atlyginimai susilygins su europietiškai.Kainos susilygins, bet ne atlyginimai. Kaip finansistas galiu patikinti,kad paskolos su didesnėmis nei šeši procentai palūkanomis praktiškai negrąžinamos. O Lietuvos ,Kubiliaus paimtos paskolos su devyniais ir didesniais procentais bus mokamos dar penkiasdešimt metų ir neišmokamos.

Mačiuliui, 2013-03-30 13:15

Kad Lietuvai įsivesti eurą sutrukdė infliacija, yra melas runkeliams. Litą infliacija apgraužia lygiai tiek,kiek ir eurą. Nereikia Mačiuli meluoti,nes tauta nėra lanbai durna,kas penktas su aukštuoju išsilavinimu,ne taip,kaip tamsta.

Waris, 2013-03-26 22:20

Populistinis straipsnis - 2009 metais Lietuva (tiksliau A. Kubiliaus vyriausybe) nusprende verciau skolintis is tarptautiniu finansu rinku uz didesnes palukanas nei is TVF ( - Jei kas pamirsote paskutines vyriausybes "zygdarbius"... Beja, kada tiksliai buvo referendumas del euro ivedimo (data, laikas, vieta)? Si klausima noreciau uzduoti straipsnio autoriui....

immo, 2013-03-26 00:51

Norėčiau pažiūrėti į kai kurių komentatorių veidelius... Įtariu nesužaloti intelekto... 1-2% infliacija... Tokia infliacija būna ir neįvedus naujos valiutos. to aukso laikytojau... Tikėkis, tikėkis, kad ant aukso visi išliks užsikabinę, o jei kris poreikis, tai aukso vertė nusiris kokius 70%. Kodėl? Pažiūrėk santykį tarp platinos ir sidabro. Platina pigesnė nei auksas.

Jonas, 2013-03-25 23:43

Melskitės, runkeliai, kad Lietuvoje kuo sparčiau kiltų kainos, tuomet nevykdysime Mastrichto kriterijaus dėl infliacijos ir euro nebus. Galėsite džiūgauti!

sss, 2013-03-25 23:21

Pusė santaupų turiu pasidėjęs auksu (GALIU PAIMTI Į RANKAS), JEI PAMATYSIU KAD MĖGINA ĮVEDINĖT EURĄ TRAUKSIU VISAS ŠAIBAS IŠ BANKO SĄSKAITOS IR PIRKSIU AUKSĄ. MAN JAU NEBEĮDOMU KĄ SAPALIOJA VALDŽIA TIEMS SUSKIAMS NUSISPJAUT ANT ŽMOGAUS TODĖL DĖJAU ANT VALDŽIOS IR TUALETINIO POPIERIAUS KURĮ PINIGU VADINA.

na siaip, 2013-03-25 23:16

Šiaip Estijoje kaip ir brango. Bet brangimas buvo apie 1-2 proc oficialiais duomenimis. Bet euras ypač mūsų verslui padėtų be kalbos. Bet vėlgi tai bus vartotojų sąskaita. Bet žinant kaip minėta mūsų monopolijas, ir valdžios neveiksnumą tai 1-2 procentu tikrai neišsisuksim ir tikrai bus daugiau. Aišku niekada nesakyk niekada , galbūt ir atpigs ;ddd Net juokas suėmė

N., 2013-03-25 22:51

Žmonės visada kupini neracionalių lūkesčių ir baimių. Kai euro zonoje viskas buvo gerai, gyventojai tikėjosi, kad įsivedus eurą NT brangs, dabar, kai laikotarpis sudėtingesnis, bijoma, kad visos prekės brangs. Nebrango Estijoje ir Slovakijoje, nebrangs ir pas mus.

hm, 2013-03-25 22:43

Žinant Lietuvą i r mūsų monopolijas ::DDD Tai gali ašaros pro ausis. Palyginus kiek kilo kitur , su Lietuva bus tik menki juokeliai. Tai akivaizdu ir 100 procentų.

arunas, 2013-03-25 19:49

kad visokiems "maciuliams" reiketu atsakyti uz savo zodzius,tai nekalbetu tokiu nesamoniu ir netiesos.Visose valstybese ivedus eura kainos kilo,o Lietuvoj stebuklingai nekils!?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas