Visi komentarai
Pinavija, 2012-06-03 17:27

Gaila, bet Palangos valdžia ik šiol tik gadina miesto įvaizdį, vietoje to, kad ką nors protingo sugalvotų ir nuveiktų. Su tokiais sprendimais Palangai yra kuriamas apsileidusio ir nesvetingo kurorto varadas.

Espanas, 2012-06-02 20:15

Asmeniskai as renkuosi Vidurzemio jura, nes ji svari, ir gerokai pigiau gauni geresni aptarnavima. Jei Lt pajuris, tai tik Klaipeda. Kam patinka Palanga, tokia kokia ji yra tie ir vaziuoja ten. Tvarkyt miesta, ir gal but valdyt sveciu srautus tikrai reikia. Bet gal galetu valdininkai nors karta kazka is tikro imt ir padaryt, vietojto kad viska sprest mokesciu ivedimu. Kitas momentas. Siandien vienas litas. Viskas kaip ir grazu. Tokiom kainom, kokios yra Palangoj, jo ir nepastebesi. Bet sitoj vietoj yra kitas klausymas. Kiek tas litas paaugs per metus, du, penkis?

lituanus verus, 2012-06-02 16:59

Bet pažiūrėk Palangon kiek suvažiuoja žmonių, niekas nebetelpa, miestas pergrustas mašinom, į paplūdimį įeit neimanoma, per žmonių galvas reikia eit. Nepatinka Palanga važiuok kitur, pvz Klaipėdon, Šventojon, ten geriausi kurortai, o ne Palanga apšikta...

Espanas, 2012-06-02 16:02

Ne sumoj cia esme. Pats principas, salies kurios jau ir pavadinima laikas keist. Kam paslaptis,kad LT visam kam kainos auksciausios. Jau nekalbu apie kainu / ismaldos ( oficialiai tai vadinama darbo uzmokesciu ) santyki. Tai dabar dar ir uz miestus teks moket. Sutinku. Palanga turi savo isskirtinuma nuo kitu. Bet garantuoju kad tai tik pradzia.

Lituanus verus, 2012-06-02 11:12

Espane! Palangos su visais miestais nelyginki; į kitus miestus neprivažiuoja tiek nevietinių kiek Palangon. O to vieno lito mokesčio niekas neišsigąs ir neverta purkštauti dėl vieno lito. Kokią gi, tu skylę užkimši su tuo vienu litu?

Espanas, 2012-06-01 17:16

Tai gal iveskim mokesti uz naudojimasi visais Lt miestais, ir pacia lietuva. Uz buvima joje, gyvenime, uzsienio pilieciams uz ivaziavima / isvaziavima, ir svaikim kad surinksim i biudzeta pinigu. Po tokiu mokesciu ir teismo sprendimu nevaziuociau ilsetis i mokama miesta. Ar tikrai norima isvyti zmones is Palangos ir visos LT?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*