Visi komentarai
skrebutis, 2013-12-10 22:40

Truputis tiesos: VALDŽIA PINIGŲ NETURI IR NETURĖJO- JIE GALI ARBA IŠMUŠINĖTI IŠ GYVENTOJŲ PAKĖLĘ MOKESČIUS ARBA PASISKOLINTI MŪSŲ VARDU, O SKOLĄ TURĖSIM SUMOKĖT MES. O socialinės išmokos, garantijos tėra mechanizmas praskolinti valstybę užsienio privatiem bankam. Padarys tą patį ką padarė su Graikija. VALDŽIA MUMIS NEPASIRŪPINS TIK MES PATYS. Mūsų popieriniai pinigai yra valiuta o valiuta nuvertėja su laiku tik auksas nerudyja ir išlaiko perkamąją galią tiesa reikia žinoti kas ir kaip, nes dabar vakarų centrinai bankai rinkoj parduoda savo aukso atsargas tam kad numišti kainas taip kad pirmiausia namų darbus padaryti reikia prieš bet ką darant..

as, 2013-12-07 17:51

Zinau kaip grąžinti sumažintas pensijas. Dirbancius isleisti i pencija nuo 90 metu.Nuo 2012 metų pensinis amžius pamažu pradedamas tolinti. Kasmet pensinis amžius moterims bus ilginamas 4 mėnesiais, vyrams – 2 mėnesiais.lietuvio gyvenimo trukmė 73 metai.LT vyksta legalus balsu pirkimas is pensiniku, pensininkui pazadu kaula ir turiu silta kede:)

jie, 2013-12-05 22:28

gėdos neturi. Jiems svarbiausia savos mafijos reikaliukai.

Edita, 2013-12-05 18:30

Geda, dabar tik ir isgirsi, kad tai tam , tai tam lesu nera, nors anksciau buvo kalbama, kad bus. Gedos jie neturi pasididine algas. Kam jie jas pasididino? Sunku isgyvenet matai uz keleta tukstanciu. O kiti saziningi z,mones triusia ir gauna iki tukstancio litu. Pasibaisejau. Jau seniau buvo skundziamasi valdzios blogu elgesiu, o cia tai isvis lipimas ant galvos begediskai.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*