Visi komentarai
Bedarbis visa gyvenima, 2014-05-01 12:15

Dėjau ant visų. Nedirbau ir nedirbsiu. Man pochui. Reikia pinigu žinau kur paimti. Blemba ubagai aikit arrti už 800 ir verkite. Zopa jums , man visai jūsų negaila. Tik daunas eina arti kitam.

vilma, 2014-04-30 09:41

vergvaldziai,o ne verslininkai turetu vadintis tie kurie zmogui temoka vos 2000Lt. Uz tokia alga zmogus vos suduria galus,o juk turetu teise atostogoms susitaupyti bent pora tukstanteliu.Lietuviai yra gobsai,sau pelno pasiima 5000,o tam kas ji uzdirbo teduoda tik 1000.Geriau valgysiu vien bulves,kurias uzsiauginu,negu sveikata padesiu vvaldziu gerovei.Lai patys ir dirba...

to sernas, 2014-04-29 16:46

Tipiškas lietuviškas verslininkas :D Daugiau nieko nebepasakysi :D Totalus sovietinis mąstymas, kaip ir minėjo tai tik duobės kasimas vis giliau ir giliau, Galėsi tuoj pats eiti dirbt kaip tai daro verslininkai Airijoje ir panašiose alyse

to sernas, 2014-04-29 16:43

Gaila kad toks tavo mąstymas , pats sau išsikasi duobę su tokiu mąstymu. Reikia pažvelgti ir į ateitį kas laukia iš tokios susidariusios situacijos, kuri tik gilės, didės ir galiaus sprogs

sernas, 2014-04-28 23:31

dabar visi pasiziurekit koks cia komentaruos verksniu ir verslininku santykis. o dabar dar karta prisiminkit, kas jums sukuria darbo vieta ir moka alga. vat ir atsakymas, kodel lietuvoj algos "mazos". kai is tiesu atsiras darbuotoju trukumas, tai ir algos pasikels. o dabar, verksniukai bestrinantys uz minimumus, deja tiek ir tesat verti.

Geda autorei, 2014-04-28 13:07

Atraipsnis nupirktas. Akivaizdžiai. Gyvenimas kitoks. Dukra baigusi universitetą su trim užsienio kalbom šiaip ne taip gavo darbo kavinėje senamiestyje, dirbo visą dieną mokėjo už pusę. per vasarą atlaikė. Tada gavo darbo valstybinėje kultūros įstaigoje- etatas šiek tiek daugiau minimumo, o dirbti reikėjo faktiškai už tris tuščiuojančius etatus- išeidavo nuo rytelio, grįždavo prieš 24 val., nepavalgiusi dėl laiko stokos, vos ant kojų. Dar iš valdžios pretenzijų galybė- atseit nespėjo to ar ano. . Dabar užsienyje, jau firmos vadyboje, laikoma labai perspektyvia, organizuota, nuolat bonusai. Soti ir laiminga. Norėjo gal grįžti Lietuvon pasiilgusi, deja atostogų metu per mėnesį negalėjo gauti bent už du tūkstančius jokio darbo, kad grįžti. Melas visas straipsnis.

Universalus darbuotojas, 2014-04-28 10:18

Tegul gerbiama straipsnio pasnekove E.Ž. alia didzioji verslininke pabando pati uz 1500 lt padirbeti na tebunie uz 2000 lt. Nesistebiu, kad pagrinde i toki darba ateina studentai. Jeigu zmogus turi seima, tai 1500 ar 2000 lt yra juokas. Cia as izvelgciau LT verslininku ir darbuotoju susikirtimo taska. Verlslininkai nori islosti idarbindami pigia darbo jega. Darbo jega nesistengia dirbti uz minimalu atlyginima. Stai ir uzdaras ratas. Teko turbut kas 2 LT zmogui girdeti tokia imone TELTONIKA. Ten zmones maksimum 2 menesius issilaiko. Todel, kad veslininkai ¨pigiako¨ vaikosi. Smegenu neturi...

Lina, 2014-04-28 09:57

gedytusi rasyti straipsnius tokiu pavadinimu.... galima pagalvoti, kad tiems, kurie dirba, viskas uz dyka duodama ir niekas nekainuoja...ar vadinami "darbdaviai" galvoja, kad tik jie tokie vertingi?...jei per brangi darbo jega, reikia dirbti paciam...taip kaip daro neturtingi...jei nesi tiek turtingas, kad galetum normaliai moketi samdytam zmogui, tai arba dirbk pats, arba nevaidink turtingo ir "kieto"

Vln., 2014-04-27 18:52

Mano nuomone, netinkamas atlyginimas už atliktą darbą yra nusikalstamas. Kaip per mažas, taip ir per didelis. Per didelis atlyginimas retai mokamas samdomam darbuotojui versle, o štai valstyb./savivald. sektoriuose.... kas žino... juk ten ir algos ir priedai mokami iš verslo uždirbtų pinigų per surinktus iš jų mokesčius.

Exdarbuotojas, 2014-04-27 15:25

Labai įdomu skaityti, bet nesutinku su daugeliu minčių. P. Maldeikiene kiek laiko Jūs mokėtumėte darbuotojui atlyginimą už tai, kad jis sėdi darbe ir skaito Delfi ar tvarko asmeninius reikalus, kai atlyginimas yra mokamas minimumas plius procentai už pardavimus ir viskas oficialiai. Patikėkit, jau atsibodo toks darbuotojų požiūris, nes pati esu buvusi ir darbuotoja tiek Lietuvoje , tiek užsienyje ir dirbdavau kaip sau, todėl ir uždirbdavau, o dabartiniai darbuotojai- tik ir žiūri kad algą gauti, o ne ją uždirbti. O kur rašėte, kad kokie vargšai mūsų darbuotojai, ar ponia žinote, kad užsienyje tau gali pasakyti, jeigu netiko tavo darbas ir atleisti per kelias valandas, jokių "poniškų "darbo teisių kaip Lietuvoje ten nėra. Kadangi esu Lietuvoje smulkus verslininkas, tai galiu apskritai apsieiti be samdomų darbuotojų, o ne stengtis uždirbti sau algą ir dar tam veltėdžiui, kuris vadinasi darbuotoju, o dirbti nenori.

arunas, 2014-04-27 12:18

tai verslininkiai reiketu padirbet uz tiek kiek ji moka darbuotojam

GUCE, 2014-04-26 22:50

O KA DARYT KAIMO ZMOGUI?ARBA KUR GYVENA NETOLI NEDID.MIESTELIO ISVIS NERA TO DARBO.NA TIESIOG YRA TO DARBO,BET NENORI ALGOS JEI DIRBI SUMOKET,TAI TRUPINA ALGA TA VARGANA ,TAI TOKIU ATVEJU KA DARYT??!GALI GASDINT SU MOKESCIU INSP.,BET NETURESI VELIAU DARBO,O KAD RASO CIA ALGA OOOOO KOKIA TAI SUNKU PATIKET.

Kodel toleruojat, 2014-04-26 22:17

Ateinat i darba, pasirasot sutarti ir is karto suzinot, kad sutarta alga ne visa balta, o darbo valandos mazumele ilgesnes. Isdirbot menesi ar kelis ir skuskit STT. Maziau tokiu dabdaviu liks. Pats ne viena taip esu patvarkes. Keli net baudas >10 tukst susimokejo, skambino i namus dekojo. Malonu padeti Zmonems. Ir dar ne viena ruosiuosi patvakyti. Prisijunkit ir Lietuvoje gyventi bus smagiau.

hm, 2014-04-25 22:33

Pasak verslininkės, dėl to, kad žmonės nenori dirbti, kaltas ne mažas atlyginimas. Minimumą darbuotojai gauna praktiškai už tai, kad stovi prie prekystalio. „Nemažai mūsų pirkėjų yra turistai, todėl alga priklauso ir nuo sezono, bet kas nori dirbti, tikrai ne minimumą gauna. Prieš naujus metus merginos užsidirbo ir po 2 tūkstančius litų. O vasarą užsidirba dar daugiau, nes gauna motyvacinį priedą, kuris priklauso nuo atlyginimo”, – atskleidžia E.Ž. mh, o dabar jeigu sakant teisybe, tai gauna daugiausiai 1500, ir alga yra per maza :)

nesamone, 2014-04-25 22:13

Nu žinokit nei juoktis,nei......nors jau tų nesąmonių nerašytų.Dukra su aukštuoju įsidarbino ne svajonių darbą maisto pramonėje.Sutartyje 8val.,o realybė nuo ryto 5val.,iki vakaro 20-21val.Kai darbuotojai išeina dar dokumentaciją sutvarkyti...ir ką Jūs pasakysit atlyginimas 1600Lt į rankas.Tai čia dar tik gėlytės....išeiginės priklauso,bet telefoną turėti po ranka iš jų iškviečia.Tai ar nepasityčiojimas.Na pasakykit man mielieji ,kur tokius atlyginimus moka.....,kam tokie išpūsti straipsniai,ar mes nuo to sotesni.Jaunimui mokytis kalbų ir tikrai spaust ir dirbt iš tos Lietuvėlės,tai nors sotūs,apsirengę,kad ir juodnuguriai.O antra jei tu moki kalbas,esi geras žmogus,gabus,netinginys tave svetur greit pastebi ir ilgai juodnuguriu nebūni

aurora, 2014-04-25 22:07

Juokinat ir piktinat žmones tokiu straipsniu ir tiek. Kol nesusidūriau realiai su mokesčių slėpimu ir darbuotojų engimu, net negalvojau, kad tai Lietuvoj tai paplitę. Dukra dirbo Klaipėdoj „La Crepe“, ačiū Dievui, išėjo, nes dirbt (ir lakstyt po Akropolį dalijant kuponus!!!) per dieną jau tapo neįmanoma. Ir tai tik už 0,5 etato, bet dirbant visą darbo dieną. GĖDA „La Crepe“ savininkams! UŽUOJAUTA bejėgiams mokesčių inspektoriams! Ir dar tas verslininkų verkšlenimas - padėkit, nerandam darbo jėgos (su SMEGENIM) :)

Zmones nenori dirbti?:), 2014-04-25 18:30

Ar tikrai? Tai ivardinkite ta verslininke-prekybininke,kuri neranda pardaveju,anonimiskai galite rasyt tik pasakas. Nesenas pavyzdys: moteris ieskojo darbo Klaipedoje,surado pasiulyma administruoti internetine svetaine,ieskoti uzsakovu reklamai jame ir t.t. Tai jai pasiule dirbt veltui,kai suras klientu-uzdirbs pinigu,tada gaus procenta:) Darbdaviai turbut sakys,kad normalu,nes jei neuzdirbi jam,tai negauni ir pats.Logiska,bet...Darbdavys-verslininkas siuo atveju kuria versla ir nenori pats investuoti i jo kurima,iesko kas naudotu savo lesas jo verslo kurimui.Sakykime dirbs 2-3 ar 5 menesius veltui,padarys kazkoki idirbi,atsiras pajamos ir tada...tada atleis,nes jo darbo vaisiai jau duos pajamas. Stai ir "nenori dirbti":))

Edma, 2014-04-25 18:22

O cia..."„Jie padeda tiems, kurie lieka. Įsivaizduojate, kas būtų, jeigu jie netreptelėtų ir neišvažiuotų? Mes turbūt uždirbtume dar perpus mažiau. Jie yra mūsų gelbėtojai, nes pasako darbdaviui „eik tu sau, aš neleisiu tau savęs mušti“, – sako A. Maldeikienė.".....Ausra nelabai teisi,nes kuo maziau zmoniu-tuo mazesnis vartojimas,mazesne prekybos apyvarta,gamyba ir uzdarbiai mazi. Emigracija ir didina atlyginimus,ir mazina:) Didina,nes emigrantai siuncia pinigus,patys gryzta ir taip vartojimas dideja.

2000? KUR, 2014-04-25 17:51

Sveiki, niekad nerašau komentarų. Bet šis jau tikrai užkirto. Žurnalistai gal neberašykite tokių nesamonių. 2000 Lt? (Ir neranda darbuotojų.... susigraudinau) O jei dirbi darbą, kur reikia specifinių įgūdžių tai gal ir kokius 4000 Lt nupiešite? Paskaičiau straipsnį ir jau vos neapsiverkaiu iš laimės - pagaliau, galvoju, pagaliau atlyginimai jau kiek atšoko nuo asfalto. Dieve, nejaugi darbadaviai jau mūsų ieško? Na, bet paskaičiau komentarus.... Viltis užmušta. Kur tas darbas už tuos 2000 Lt? Gal ir daug yra nemotyvuotų žmonių, bet yra ir tokių, kurie stengiasi, dirba dar ir kelių žmonių darbą už vieną mažiuką atlyginimą. Tu esi labai mielas, kai dirbi tuos darbus. Gal nebūtų taip piktą, jei gautum atlyginimą už kurį gali išgyventi, bet man jie baigiasi taip greitai, kad apima neviltis. Būkit geri, žurnalistai, neberašykite tokių nesamonių. Ar jūs taip mūsų negerbiate?

arte, 2014-04-25 17:44

pradirbau uzsieni 15metu ,gryzau dabar lt lengvai dirbu.uzsienyje 100 kart geriau dibt,bet lietuvoje 10 kart smagiau gyvent.Dar eu ateis ,dar sunkiau lt bus.varysim vel kur nors.

pavasare, 2014-04-25 15:41

Ka cia nesamones rasot. Tam uzsienyje Pardavejos gali isgyvent ir atsiust ilietuva seimom. Cia gi visi mokat minimuma, uz kuri ir praegzistuot neymanoma. O kur visi slepiantys atlyginimus, I rankas mokam tiek o ant popieriaus tiek. O atejus mokejimo dienai net zodziu pazadetu garbingi verslininkai nesumoka. Niekur taip pasaulyje nera slepiami mokesciai kaip cia. Mokekit tiek kad zmogus pragyventu ir nereiks verkt kad nera darbuotoju. Isginet visus lietuvius is lietuvos, ir dar mat likusius kaltina kad uz grasius nearia.

O., 2014-04-25 14:18

Tauškalai... Visų pirma 2000 lt pardavėjoms niekas nesiūlo. Faktas. Pats darbinausi pardavėju, žinau. Siūlo kokius 800-1000... tiesiog tyčiojais ir akiplėšiškai meluoja. Tiesą sakant, man jau nusispjauti, kas čia bus toliau. Jeigu šitaip leidžiama meluoti, šitokia teisybė, tai eikit visi šunim šėko pjauti.

O., 2014-04-25 14:18

Tauškalai... Visų pirma 2000 lt pardavėjoms niekas nesiūlo. Faktas. Pats darbinausi pardavėju, žinau. Siūlo kokius 800-1000... tiesiog tyčiojais ir akiplėšiškai meluoja. Tiesą sakant, man jau nusispjauti, kas čia bus toliau. Jeigu šitaip leidžiama meluoti, šitokia teisybė, tai eikit visi šunim šėko pjauti.

Negaliu patiketi, 2014-04-25 13:24

Negaliu patiketi,kad Lietuvoje net pati valdzia nezino,kad pigioji darbo jega niekada negauna tu minetu 2000,net kalba neina apie 1000.Kai gryzusi i Lt klausiu kaip jus pragyvenat?(nes daugauma sedinciu ant pasalpu ar dirbantys juodai turi butus turi masina turi sodybas,netgi vaziuoja i turistines keliones)jie nusijuokia ir ta fraze :nori gyventi-mokek suktis!!!pasalpa neturi buti mokama jei zmogus nesusirado darbo per 1 metus jis ir toliau neieskos.Dirbantis zmogus ir niekad nestovejes darbo birzoje turetu gauti prieda is valstybes,jei jo pajamos visalaik mazesnes nei 1500.Taip pat valstybe turetu moketu pagarbias pasalpas dorai vaikus auginancioms seimoms iki vaikams sueis 18 metu-pasalpa kiekvienam vaikui ne mazesnekaip 300 litu i men.jaunos seimos turetu gauti lengvatines nuomuoji -perki busto salygas-tada jaunimas neleks i uzsieny-nes patikekit,Lietuveleje tikrai geriau-tegu net niekas nesigincija.O tie,k urie negyveno ir nedirba uzsienyje tegu patyli-ne vien pinigai svarbu-sava zeme labai svarbu zmogaus dvasinei stiprybei.Isvaziuokit ir suprasit.Patys zmones, Jus patys pripratinot darbdavius ;dirbti kelis darbus uz viena atlyginima-kodel/ar norejot pasirodyti geresni nei kiti-kvaila lietuvisko mastymo konkurencija.Atseit pasirodysiu ,kad galiu pasiplesyt-o veliau 2-5 metus taip plesytis nebegali...tada visi kalti-niekas jusu nevercia dirbti-patys sutinkat.Jei negali islaikyti brangaus namo-keiskit i mazesni,brangaus buto- keiskit i sodyba-auginkit savo darzoves vaisius-bukit nepriklausomi-tik vienas dalykas;REIKIA DIRBTI, O NE VERKSLENTI...Darbsciam zmogui Lietuvoje gera gyventi.

nesamoningas straipsnis,, 2014-04-25 12:56

Reikia panaikinti visas asalpas, bus kam dirbti. o jei jau asmenys gauna pasalpu,versti dirbi viesuosius darbus,visu labui, gatves pasluot,kelkrasciuose siuksles rinkti ir t.t. o kol nemazes mokesciai,tai ir atlyginimu nieks mums didesniu nemokes.Esam varkse salis neturinti apsoliuciai jokiu iskasenu,neturim gamybos,apart prekybos ,,zero,, ,elektrines uzdarem,jaunimas isciuoze jieskoti grazaus rytojaus,pensininkus reikia islaikyti mums,norintiems gyventi savo salyje, o ne svetur svetimas siknas plauti. Kai visi cia baigusieji austuosius mokslus bent jau kelis matus privaletu atidirbti savo salyje,kompensuojant musu visu mokestiniu pinigu panaudojimus. Visos bedos del musu prastos valdzios,kuri ziuri tik savo lovio.

>Dina, 2014-04-25 11:33

Tai is tikro tiek ir esate verta, jei uz minimuma dirbti teko ir nemokejo daugiau. Siaip tai kvalifikuoti zmones uzdirba apie desimt minimumu. Kazkas cia ne taip. Darbo sutarti juk pati pasirasete. Niekas gi neverte saves parduoti pigiau.

Prie verslo, 2014-04-25 11:28

Kelsi atlyginimus - reikes ir kainas kelti. Susije dalykai. Paskui prades rekti, kad kainos dideles. Kaip su renovacija. Atseit, kiti padaro 100 kart pigiau. Kad moketi gera alga, reikia ir geras sanaudas tureti ir visa tai i kaina isiskaiciuoja. Gerai, kas turi gerus pelnus ir gali tai leisti. O jei konkurencija didziule, tai is kur mokesi?

Dalia, 2014-04-25 11:11

Gal darbdaviai pirmiausia kritiškai į save pažiūri. Į eilines pardavėjas už 800 lt (čia ne klaida) nori su keliais aukštaisiais ir užsienio kalbas mokančias priimti, kai tuo tarpu patys savininkai buvę vairuotojai, vos vidurinį pabaigę. Gal nerašykim nesąmonių!

Dina, 2014-04-25 10:58

Net šlykštu klausytis kaip guodžiasi, kad neranda darbuotuojų, kurie stengtųsi... Darbe atiduodi visą dušią, o už tai sulauki tik priekabių dėl niekų... Sukrauna kelių darbuotuojų darbus vienam, reikalavimai: kelios užsienio kalbos, aukštasis išsilavinimas, o atlyginimas minimumas. Draskaiausi visuose darbuose, kur tik esu dirbusi, stengiausi iš paskutiniųjų, o kas įvertino? Praradau sveikatą (problemos su stuburu) ir kam dabar reikalinga, nors turiu aukštąjį išsilavinimą, baigiau dvejus kursus, moku vieną užsienio kalbą, turiu vairuotojo teises, puikiai dirbu kompiuteriu... Darbdaviai atsipeikėkit! Juk mes irgi žmonės, mes taip pat norime ne tik egzistuoti, o gyventi! Verslininkai ar kiti vadovai sau algas kosmines išsimoka, o darbuotuojai turi būti lojalūs už minimumą? O koks psichologinis klimatas darbe? Paskutiniu metu visi kas tik truputi aukštesnes pareigas užima tiesiog psichologiškai terorizuoja pavaldinius! Taip stengdamiesi priversti jų bijoti. O juk net paprasčiausias žmogelis žino, kad jeigu žmogus jausis gerbiamas ir vertinamas jis atliks savo darbą šimtą kartų geriau, negul žeminamas!

Britani, 2014-04-25 10:20

Teisingai komentatorius parašė,kad 3-jų žmonių darbus sukrauna vienam ir moka minimumą.Man labai patiko darbas" indų plovėja-valytoja" už minimumą.Tuo pačiu metu reikia plauti tualetus,restorano patalpas,lauko terasą,nušluoti gatvę prie restorano,išplauti indus,nes kol tu šluosi gatvę-į plovyklą tiek indų prikraus,kad paskui nežinosi kaip iki plautuvės prisikast.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*