Visi komentarai
Hmmm..., 2011-12-29 08:34

Visi kažkokius kliedesius rašo apie dabartinę ekonomine pasaulio situaciją ir jos sprendimo būdus. Panašu, kad tokia sistema ir požiūris koks privedė prie tokios situacijos jos neišspręs. Manau, kad sprendimas slypi atsiskaitymo ir kaupimo funkcijų atskyrime. Pvz. valstybė, kaip užtikrinanti pardavėjams likvidumą (leidžia pinigus) ima už tai mokestį. T.y. turi pinigų - moki procentus už jų naudojimą. Ir viskas tada susidėlioja. Pinigai nesikaupia, o visada apyvartoje ir maksimaliai greitai.... per multiplikatorių viskas auga... O kaupimas - tik į investicijas....

ed, 2011-12-28 22:48

Bla ir bla bla. Pakisk vilkui po nosimi eriuka ir pasakyk kad mesos neesti. Cia lygiai tas pats : paaiskink ant pinigu maiso sedinciam dedei kad tais pinigais maziau spekuliuotu. Ir is geru noru nieko nebus. Tam reikia geros valstybines politikos ir apribojimu. Bankai savo paciu gera valia neskatins verslo, jie tai laiko pavojingu investavimu, todel jiems uzkrauti ekonomikos augima ir darbo vietu didejimo atsakomybe tai tas pats kas noreti kad menulis imtu sildyti vietoj saules.

Balandis Bobui, 2011-12-28 22:09

Pagal Bobą, nuo šiol bankų tikslas yra ne pelnas, o "visuomeninė" vertė. aišku, kad tokius "vertingus" visuomenei bankus jau kitais metais reikės (moraliai privalės) visuomenė gelbėti mokesčių mokėtojų pinigais.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*