Visi komentarai
Expertas, 2012-11-27 10:55

Na ir gerai "kad tures poveiki" . Tegul sena sistema griuna visai. Nes pagrindine problema atsiras tik naujai besiformojanciu verslininku tarpe, jiems bus sudetinga atidaryt nauja versla turint nuli kisenje... O vat sitoje vietoje turi isikist valstybe id suteikti 1-2 metu mokestine lengvata, kontraliojant tik viena sukciavimo spraga, tai nuolat atidarinejamu imoniu kaita (siekiant isvengti mokescius). Cia yra labai paprastai spendziama priskirus vienam direktoriui 3 metu atidirbimo termina po lengvatinio laikotarpio, t.y. neleisti atidariniet tiem patiems asmenyms naujas imones po senu bankroto nepraejus tam tikram terminui. Patikekit draugai ir gyminaiciai labai greitai baigsis, o svetimems duot direktoriaut nelabai kas duos.

diedas iš kaimo, 2012-11-24 20:20

Sekantis straipsnis: "Realus darbo užmokestis vis dar mažėja".

diedas iš kaimo, 2012-11-24 20:16

Va ir lenda yla iš maišo. Pardavėjui minimalkė normalu. Tai šikt aš ant jūsų visų norėjau, Anglijoj darbo vietų dar nepristigo.

aliolt, 2012-11-23 15:25

Apie koki konkurencingima jis cia nusisneka? Kaip gali buti kad dabar vakariuose yra nemazai prekiu kurios kainuoja panasiai ar tik nezymiai brangiau, kai tuo tarpu islaidos darbui ten daug didesnes? Kitas dalykas - yra absurdiska gasdinti atleidimai, nes paprasciausiai pacios imones patirs nuostolius del sutarciu nevykdymo ir sumazejusiu gamybos apimciu

dar panesiu, 2012-11-23 14:32

Čia kalbama ne šiaip apie atlyginimo dydį, o apie jo minimumą. Dabartinis minimalus atlyginimas naudingas tik darbdaviui, bet nenaudingas ne tik samdiniui, bet ir pačiai valstybei. Kaip žinome, per ketverius praėjusius metus valstybės pašalpų dydis nuo ~0,3 mlrd. padidėjo iki ~1,3 mlrd.. Tai vienareikšmiškas įrodymas, kad, nei dideliai daliai žmonių, nei valstybei, taip apmokamas darbas neapsimoka.

Anonimas, 2012-11-23 12:57

Ne, darbuotojui irgi - jis pats sutinka dirbti už jam mokamą algą. Neapsimokėtų - nesutiktų. Jei manai, kad tau per mažai mokama - reikalauk daugiau, arba eik ten, kur daugiau moka. O jei tokių vietų nėra - arba kurt savo verslą ir mokėk sau kiek nori, arba persvarstyk savo lūkesčius. O ant Dargio pykt nėr ko - jis tik kalba tai, ko dauguma net nenori girdėti ir toliau gyvent savo iliuzijų pasaulyje.

dar panesiu, 2012-11-23 12:13

Ponas Dargi, negi darbas turi apsimokėti tik darbdaviui? Ar jūs jau visai susipykot su protu, ar tiesiog, po kol kas, tik su sąžine?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*