Visi komentarai
Gediminas, 2011-03-15 18:01

prošvaiščių iš tikro nedaug. Žiūrėjau per TV rodytą istorinį-dokumentinį serialą, berods "Valstybės kelias" pavadintą. Tai kuomet matai 1914-1916metų vaizdus ir komentarus - atrodo, kad apie šių dienų Lietuvą kalbama. Skirtumas tik toks, kad didžiausia emigracija tada buvo į Rusiją, na ir į Ameriką. Žmonės dar miškuose masiškai slėpėsi nuo okupacinės vokiečių valdžios savivalės (buvo dar kur slėptis). Darbo rasti šansų veik nebuvo, nes vokiečiai į valstybės tarnybą ėmė pirmiausia kitataučius ir režimui lojalius žmones. Tai visas jaunimas, kas tik galėjo - už čemodanėlių, ir lauk iš Lietuvos. Ir tai rodoma kaip okupacijos pasekmė, kaip tautos tragedija, kuri beje, ir subrandino nepriklausomybės paskelbimą. O dabar? Koks dabar skirtumas nuo 1914-1916metų? Tik tuo, kad gyvename ne okupuoti? Gėda visoms vyriausybėms, kurios valdė Lietuvą 20 metų. O ypač dabartinei, nes būtent ji palaidojo žmonių viltis, kad galima tokia politinė dėlionė šalyje, kuri išvestų valstybę iš beviltiškai pragaištingos trajektorijos į niekur. Žmonės suprato, kad tokių politinių partijų nėra. Todėl ir liekame imperijos pakraščiu, iš kurios pusės bežiūrėsi.

pamastymai, 2011-03-15 17:00

del politiku neapdairumo laipsniskai naikina tauta is pat saknu.pasake kuodis.as irgi is pradziu taip maniau,bet dabar labiau mano mintys krypsta i kita kryptimi.gal ne is neapdairumo,o gal tiesiog tai samojingai daroma?nemoksiskumas tada,kai teisingu sprendimu buna 50% ir neteisingu 50%.bet kaip pavadinti tai,kad neteisingi sprendimai beveik visi? ir krize lietuvoje prasidejo nuo kubiliaus keliamos panikos per visa ziniasklaida ir tv eteri.klyke,kad krachas,apokalipse ateis,jeis mokesciu nekels.bus net 5 mlrd.lt biudzeto skyle:)) dabar gi labai dziaugtusi tokiu rezultatu,nes jau praskolino 22 mlrd.lt,o bedarbiu 300 000,emigrantu vien per metus 88 000.anksciau per kara panikuotuojus ir dezinformuotojus siusdavo priesai,kad keltu panika ir griautu morale,bet kaip tuo uzsiima vyriausi valtybes atstovai tai kaip tai ivardinti?

liūdna skaityt, 2011-03-15 16:44

Dar kartą pasitvirtino mano nuomonė kad valdžioje kvailiai sėdi kvaili ne dėl to kad musmires ėda o dėl to kad nesugeba suprast kad visada atsiras gudresnių ir stipresnių ir jų reikėtų klausti KAIP. Tik šito niekaip negali sau ir kitie pripažint. Todėl ir eina visa Lietuva velniop dėkui siaurapročiams politikams kurie nesinaudoja nesinaudoja gudresnių už save patarimais šviesa dega bet namie nieko nėr visai kaip durnyne....

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*