Visi komentarai
skrebutis, 2012-09-19 19:44

Žmonės atsidarykit savo pinigines ir pažiūrėkit ką ten nešiojatės ten ne pinigai o šikpopieris dabar amerikonai paleido pinigų presą NERIBOTAM LAIKUI pasiguglinkit QE3 USA. Tai patikėkit pinigai nuvertės ir kils kainos visam pasauly ir štampuos popieriuką tol kol skiautė popieriaus priartės prie realios vertės apvalaus NULIO. Pats pirkau truputį aukso pirksiu ir sidabro monetų 999 prabos. Kas turit bankuose pasidėję pinigų paisiimkit bent dalį ir pirkit tą kas turi vertę net karo metu...

dar panesiu, 2012-09-19 15:01

Lietuva naujai krizei nepasiruošus!? Na, p. Rudzki, jūs tikras humanistas. Pasakyti, kad nepasiruošus, tai beveik nieko nepasakyti. Tiesa tame, kad visus ketverius metus mes ėjome į priešingą pusę, nei to reikalavo realybė. Meldėmės grąžių ataskaitų stabui ir pasekmėje turim: 1. beveik išnaudotą valstybės skolinimosi limitą; 2. bankrutuojančią Sodrą; 3. sunaikintą mokestinę bazę; 4. neįsisavintus struktūrinius ES fondus ir programas; 5. prastos politikos pasekmėje, aukštas dujų ir šilumos kainas; 6.didesnes ar mažesnes problemas su visais kaimynais; 7. vieną iš žemiausių pragyvenimo lygių Europoje. Šis sąrašas nebaigtinis, nes yra daug mažesnių, bet taip pat svarbių problemų, kurios mūsų gyvenimo nedaro lengvesniu. Nauja krizė, jei tokia ištiks, turės jau kitą pavadinimą – katastrofa.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas