Visi komentarai
:), 2011-07-02 17:02

sie zodzei ne sei zemeje pritaikyti, parodykite bent viena zmogu, kuris gali pragyventi, bet ne egzistuoti is darbo, kur tarnauje savo ponui, ir as tada tada jums bonke konjako pastatysiu.

Rita, 2011-06-30 08:58

R. Vainienė jau seniai pagarsėjusi savo nusišnekėjimais. Jei prašo kad būtų galima dirbti viršvalandžius, nes kitaip pragyventi negali - reiškias per maži atlyginimai, o ne per mažai darbo valandų. O darbo kodeksas ir gina žmones, kad nebūtų jie dar labiau išnaudojami, tačiau tik retas darbdavys juo vadovaujasi.

Tadas Blinda, 2011-06-29 16:30

Kam dirba LLRI ? Negi ponia nežino kiek žmonių už tą patį minimumą dirba viršvalandžius už kuriuos nieks nemoka? Kokia čia užsienio išgalvota bendrovė? Užteks knist žmonėms smegenis, atstovaujat oligarchams tai ir atstovaukit, bet nekiškit savo beletristikos kaip ale fakto, kad didžioji dalis LT gyventojų nori už minimumą dirbti viršvalandžius. Programuotojai ir kitų išvardintų profesijų atstovai gauną atlygį už atliktą darbą, o ne už valandas. taip kad užsidaryk kartą ir amžiams LLRI ir neteršk ekonomistų vardo

deividukasas, 2011-06-28 18:15

Kas cia per straipsnis?Ko gero pramonininku uzsakytas!Jei darbo kodeksas nereguliuotu darbo laiko,tai Lietuvoje oficialiai isitvirtintiu vergvaldyste.Juk ne paslaptis,kad darbdaviai ir dabar vercia dirbti po 50-60val per savaite, mokedami tuos nelemtus 800lt.O jei nepatinka nedirbk,uz duru laukia 1000 kitu, kurie ateis i tavo vieta.Dabar nors sioks toks saugiklis yra, kuris gina darbuotoja.O tokie pasakymai "Vienintelis mūsų pragyvenimo šaltinis yra atlyginimas. Todėl mes norėtume, kad Jūs mums leistumėte dirbti viršvalandžius ir poilsio dienas.“ Prie laiško – sąrašas su parašais" yra visiskas absurdas.Zmogui juk irgi reikia poilsio,ir pabuti su seima,vaikais,o ne tik dirbti po 14val per para,7d. per savaite ir uzdirbti keliais simtais daugiau.Gal gerbiamiesiem verslininkams butu laikas pagalvoti apie didesnius atlyginimus,o ne kuo daugiau isnaudoti zmogu uz minimalu atlyginima?

zurnalistas, 2011-06-28 15:53

Šimtas balų. Pavyzdžiui, net ir garbingiausų žiniasklaidos leidinių darbo sutartyse yra nurodyta: darbo laikas nenormuojamas. Turiu vilčių tikėtis, jog skaitytojas mano, kad žurnalistas – irgi žmogus, taigi Darbo kodekso eilutės turėtų tikti ir jam. Tačiau, kaip mėgsta sakyti ką nors su žurnalistika bendra turėję darbdaviai, "žurnalistika - tai ne profesija, o gyvenimo būdas". Už naktinį darbą, žinoma, niekas papildomai nesumoka. Tik mokesčius Seimas sugebėjo padidinti, o Valinskas dar ir pateikimą į "šventovę" buvo apribojęs. Tai tiems, kurie kalba apie privilegiją reikšti savo nuomonę.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas