Visi komentarai
arvydas damijonaitis, 2013-10-10 23:03

Kas kaltas dėl investicijų sabotažo? 1.Atsimenu kandidatų į prezidentus televizijos debatus ,iš vienos pusės Stasys Lozoraitis, iš kitos - nupudruota mėlyna nosim Algirdas - Mykolas Brazauskas. S.Lozoraitis pabrėžė, "SVARBIAUSIAS TIKSLAS LIETUVAI - INVESTICIJOS IŠ UŽSIENIO,DARBO VIETŲ KŪRIMAS,KITAIP LIETUVIAI EMIGRUOS,PALIKS TĖVYNĘ ". Pirmasis komunistų partijos sekretorius A.M.Brazauskas į tai demagogiškai atsakė - "NEREIKIA,IŠPARDUOSIT LIETUVĄ"...Mes visi supratom, kad šis nomenklatūros statytinis, kolaborantas, demoralizuos Lietuvą, tapsime emigracijos kloaka.Nužudyto Stasio Lozoraičio žodžiai pasitvirtino. Šiandien investicijų sabotažą vykdo butkevičiūkai. Dėl Kremliaus (Gazprom) klapčiukų-butkevičiūkų kaltės Lietuva patiria 2 milijardų litų nuostolį : perspektyvi skalūninių dujų paieškos ir gavybos bendrovė atsisako dirbti Lietuvoje. Tai didžiulė Gazprom ir Kremliaus klapčiukų-butkevičiūkų pergalė. Investicijų sabotažo politika triumfuoja – klapčiukai-butkevičiūkai išvijo japonų firmos atominį reaktorių. Klausimas – kodėl Kremliaus klapčiukai nebaudžiami kenkia Lietuvai? 2.Likus mažiau nei dviem mėnesiams iki kovo 11-osios A.M.Brazauskas atvirai pasisakė prieš okupacinės Rusijos kariuomenės išvedimą iš Lietuvos: “Mes viską vertiname tik vienu požiūriu: kad tik lietuviai tarnautų Lietuvoje ir – lauk okupacinę kariuomenę. Atsakykite man į paprastą klausimą: kas gins Lietuvą?“ Apgailėtina, gėdinga Kremliaus klapčiūkų brazauskų logika. Teisme dėl lietuvių genocido kolaborantai brazauskai bus teisiami, tikrai ateis tas laikas, lietuviai supras, kas yra kas... Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

to Rokoko, 2012-09-14 12:04

Jeigu neprisimeni, tai ne VAE yra atsakas Rusijai, o Rusijos elektrinė yra atsakas VAE

Rokoko, 2012-09-13 13:57

Didelio džiaugsmo būti apstatytam rusiškų AE nejaučiu. Nemanau, kad teisingas atsakas į rusišką AE sava AE. Rinkčiausi žaliuojančius energetinius miškus ir pigią šilumą bei pigią elektrą. Biokuras + kogeneracija racionaliausias LT kelias leidžiantis išnaudoti vidinius resursus. Jei LT pati statytų reaktorius ir kastų uraną matomai galvočiau kitaip.

Modis, 2012-09-13 09:29

Oi kaip mums reikia AE. Vien tas kad tai taip trukdo Rusijai, reiškia kad Lietuvai ji būtina. Atjungti tą virkštelę nuo Rusų kuo greičiau.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas