Visi komentarai
Muilo burbuliukas, 2013-10-02 08:27

Kvailesnio straipsnio dar skaityti neteko.. ;)))) Rusai jau visai matyt nupušo, kad patys nebesusivokia. Norėčiau aš pamatyti verslininką kuris puls daryti biznį su rusais po paskutinių įvykių pasienyje :)))) O jei kas ir bandys tai taip sakant sėkmės jiems :)))) O jau kaip gražiai apie kauno radiojo gamyklos uždarymą parašytą. Tikrai kad Briuselis ėmė įsteigės EBSW nupirko visas radio gamyklos akcijas uždarė ją ir paskui išvežė vargšą Petriką į amerikė kur ir atidavė organams :))))) Made my day tokie straipsniai. Gerbiama redakcija, gal būtų galima dažniau perspausdinti rusijos straipsnių apie Lietuvą. Na ištiesų rubrika pasijuokime mums nepamaišytų.

barbė, 2013-09-29 10:52

Puikus ir teisingas straipsnis.Pagarba autoriui.Lietuva niekada nebegyvens taip kaip gyveno Sovietmečiu. Pagrindinės priežastys, tai kad mes turime du šeimininkus Briuselį ir Ameriką o jų planai skirtingi. Vieni ir kiti nori valdyti pasaulį ,todėl reikalingos marionetės , kad drumstų vandenį aukojant savo mažas valsybes šių dvejų valybių interesams. Lietuva negina savo interesų nes save sulygina vienu atveju su Amerika galinti pradėti karus , kitu atveju prašydama pagalbos Atominei uždaryti , pagalbos iš fondų , bet viskas pasidalijama tarp savų (Švogerių Kraštas). Lietuvą griaužia tai pavydas ,savo šalies verslininkų neremia . o visa kitą atiduoda kitiems . Trečia priežastis tai neapykantos propogavimas.Gerai kad dauguma vyresnisios kartos nenori karo ir kenčia patyčias (pensijų sumažinimas , mokesčių didinimas (PVM , akcizai cigaretėms benzinui , dyzelinui ir dujoms) . skolinimas iš privačių bankų su didžiulėmis palūkanomis,kainų kilimas maisto produktams).

kukū, 2013-09-27 11:17

Šiame straipsnyje yra visi atsakymai į visus neatsakytus klausimus. Tad, kodėl Rusija taip susirūpinusi mūsų tarpusavio satykiais, kai pati nuolatos juos blogina? Kodėl ji nuolatos gundo ekonominiais tarpusavio bendravimo privalumais ir tuo pat metu, nepaisant jokios ekonominės logikos, juos griauna? O priežastis viena, prekiaudama savo „kūnu“, siekia nusipirkti meilę ir ne bet kokią, o politinę. Bet kadangi gyvenimas įrodė, kad perkama meilė - tik meilės iliuzija, tai ją racionaliau pakeisti priklausomybe. Priklausomybė puikiai pakeičia meilę, nes eilinės dozės poreikis išstumia visas kitas žmogiškas vertybes ir orumą. Nenoriu čia plėstis apie Rusijos geopolitiką su kuria mes gyvename tai viename bendrabutyje, tai atskirai, bet visada šalia, o noriu pasakyti: visada yra daug lengviau bendrauti tiems, kuriuos skiria atstumas ir labai nelengva su tais, kurie nuolatos peršasi į „draugystę“ tikėdamiesi meilės, bet patys dalintis ja nemoka.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*