Visi komentarai
fsd, 2016-05-16 15:29

Stambaus kapitalo propagandistė.

Violeta, 2016-05-12 16:50

būtų juokinga, jei nebūtu graudu Lenkijoje, Anglijoje ir visoje UK mūsų "Pergalės" šokoladas žymiai pigesnis, nei pas mus. paskaičiuokim nuvežimą ir kitus rinkodaros, marketingo niuansus... kas visas tas išlaidas dengia....aišku mes, žiauru

Algis, 2016-05-12 14:57

Ir čia galima vadinti ekonomika.lt? Manau čia greičiau tiktų pavadinimas "demagogija.lt. O jei ekonomik, tai prašom pateikti konkrečius skaičius. Kokia kaina už konkretų produkto kiekį mažmeninėje prekyboje? Kiek iš tos kainos gauna augintojas? kiek iš tos kainos gauna perdirbėjas? kiek iš tos kainos sumokama mokesčių valstybei ir koks prekiautojo galutinis pelnas? Taigi demagogai. Ir nebeverta kreipti dėmesį į tą demagogiją skeidžiančias svetaines. Su ekonomika čia nėra nieko bendro.

Aš, 2016-05-12 13:02

Koks sutapimas ? Barboros svetainėje nėra kalafiorų, nors kaina ik 2.89 €. Ir kaip gi taip išpirko viską ...

emigrante, 2016-05-12 12:55

O tai sakykite man ar kalafijoro kaina Anglijoje nesudaro ta pati kainodaros grandine? Juolab, kad toje grandineje sanaudos darbuotoju algoms didesnes, kuras brangesnis, o galutine kaina mazesne.

virginija, 2016-05-12 09:33

Kalafijoras čia tikrai tik paskutinis lašas, perpildęs žmonių kantrybės taurę. Nereikia pilstyti iš tuščio į kiaurą...jau tikrai pabodo klausytis tų statistikų ir gąsdinimų. Išvažiuos paskutiniai žmonės iš mūsų tos Lietuvėlė, tai kiek čia tų centrų bereikės?! Patys /monopolininkai/ kasate sau duobę. Nebegąsdinkite žmonių, negi dar nesupratote, jog tai pirmieji tikro sąmoningumo daigeliai...atsipeikėkit ir padarykit išvadas. Manau,kad tai turėtų neraminti ne tik PC, bet ir mūsų valdžią!

Sprendimas yra paprastas, 2016-05-11 11:58

Kaip visose Vakarų šalyse, tiek Maximos darbuotojai, tiek kitų sričių, turi teisę išeiti į gatves ir protestuoti. Šiandien problema slypi tame, kad prekybos centras turi asmens teises, o kaip žinia, su galingu ir stipriu vienas nepasivaržysi. Aišku, dabar sunku vienytis po kokia nors vėliava, bet dirbantieji turėtų vienytis dėl savo teisių, kadangi problemos išlieka tos pačios - keli asmenys susikrauna turtą iš kelių tūkstančių žmonių labai sunkaus darbo. Tai nėra nei lygybė nei brolybė, atseit, kuo turėtų remtis Europinės vertybės, tai tėra elementari XXI a. vergystė. Nepatinka, pasakysite, - nedirbk. Tiesa, bet ką daryti žmonėm, kai jiems paliekams vienintelis jų turtas tai yra jų pačių vergovės grandinės, kurių net negali atsisakyti? Štai tokia terminija padėtų suvokti šių dienų žmonių padėtį.

ha, 2016-05-11 11:50

Rūtelę, pasakyk man prašau, kodėl ta pati olandiška raudonoji paprika Biedrionkoj kainuoja 1,8 euro už kilogramą, o Maximoj 3,45 ???

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*